...
Szacuny 9 Napisanych postów 746 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38635
jestem wiernym kibicem manU i chcialem barcelone
mecze z chelsea juz nudnawe sa

a tak bedzie wielki final w ktorymmoj ukochany klub zmierzy sie z wielka barcelona
bedzie niesamowity mecz
i nie jestem w stanie wskazac kto wygra
mimo ze wiadomo serce dla ManU

Szukaj, a znajdziesz!

...
Chelsea była bez wątpienia lepsza w rewanżu, należała jej się "jedenastka" w pierwszej połowie gdzie sędzia wyciągnął faul z pola karnego i dwa karne w drugiej połowie, gdzie piłka odbiła się od ręki Pique a później Toure. Owszem ruchu ręki do piłki nie było, ale ręka była wystawiona i zawodnicy powiększyli nią swój "zasięg" działania. Akurat ta czerwona kartka była dla mnie bardziej problematyczna.

Zawodnicy Chelsea lekceważyli swoje sytuacje podbramkowe, gdyby Anelka czy Drogba zachowali w decydujących momentach większą koncentracje drużyna z Londynu byłaby w finale.

...
Lepiej dla samego widowiska ze Barca awansowała . Taki Finał to jest to

Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)

Szacuny 4 Napisanych postów 1669 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30962
Chelsea sie po prostu przejechała, 1:0, czerwona kartka, grają w przewadze, Hiddink zdejmuje napastnika i wprowadza obronce i tutaj przegrał mecz. Drogba i Anelka mieli wystarczająco sytuacji zeby strzelić na 2:0 i byłoby po meczu. A tak, ciesze się, że Barca w finale

Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą...

...
Sport.pl sport.pl
Szacuny 0 Napisanych postów 67 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 170
Hiszpanie oszaleli na punkcie Iniesty: &#8221;Teraz znamy futbolowego boga. Ma na imię Andres, jest nieśmiały i pochodzi z Albacete&#8221;

Sport.pl - największy portal sportowy w Polsce

...
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Swoją drogą Hiddink teraz płacze jaka to krzywda go spotkała, niech sobie przypomni jak prowadził Koreę na Mundialu i gorsze rzeczy sędziowie robili żeby go przepchnąć do półfinału (z Włochami i co ciekawe właśnie z Hiszpanią).