SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wzmocnienie ławki

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1003
Witam
Jak narazie wszystko szlo z gorki, cwiczylem bez problemow, lecz teraz zaczynaja sie schody.
Chcialbym dowiedziec sie czy mozna w jakis sposob wzmocnic lawke york 530 tak zeby max obciazenia niebylo 200kg tylko troche wiecej, jest to mozliwe?
Stojaki tez mnie niezadawalaja(max 120kg) z 30kg wiecej by niezaszkodzilo...

Pozdr.

Co Cie nie zabije, to Cie wzmocni...
Niema ma granic mozliwosci, sa tylko bariery do zlamania...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99460
Witam generalnie przeróbki to dospawać profile płaskowniki kawałek kątownika moim zdaniem nie ma sensu tego robić

lepiej spawaj coś nowego albo kup i oczywiście Pimpując
polecę Keltona takich problemów nie będziesz miał

Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1668 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25862
Własnie jedynie to dospawać
profile, płaskowniki itp.
Ale to oszpeci ławke lepiej zespawaj
albo kup nową a tą zostaw do ćwiczenia tricepsów itp.

,,Rośnie Biceps Rosną Bary
Nie Poznaje Mnie Już Stary".

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1003
Chyba ja zostawie, tak jak kolega u gory muwi i kupie laweczke od marbo albo ketlona.
Nierozumiem o co chodzi z prostownikami, kontownikami itd.
Pozdr.

Co Cie nie zabije, to Cie wzmocni...
Niema ma granic mozliwosci, sa tylko bariery do zlamania...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 484 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18754
Zrób sobie sam nową ;D
tanio wyjdzie ;P

Nie problem ćwiczyć, problem chcieć...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1902 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13287
Ja bym sprzedał ta ławkę yorka i za to kupił coś z keltona.
Ta ławka yorka druga jest jak **** , a jest to zwykły marketowy chłam!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1668 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25862
No ja bym zrobił tak jak kolega wyżej mówi.
I możesz kupić coś albo sam zrób,
jeśli jednak kupować to Kelton albo Marbo.

,,Rośnie Biceps Rosną Bary
Nie Poznaje Mnie Już Stary".

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Serie

Następny temat

Moja silka w lochach ;)

electro
Polecane artykuły