moja sytuacja wygląda tak.....zkończyłem w lutym cykl na kreatynie....i od tego czasu zaczołem lzej cwiczyc....a od kwietnia zrobiłem całkiem przerwe...zamierzam od poniedziałku trening i zakupiłem nitrbolon 2 + mono ....moje pytanie jest takie....czy wziasc odrazu po takiej przerwie czy jeszcze troche poczekac...
z góry dzieki
z góry dzieki
Krzysztof Piekarz
