Witam, mam na imie Mariusz, i przedstawie wam moją sytuacje. Mam 25 lat, ważę 86 kg i przy wzroście 167cm, zaczyna mi to bardzo przeszkadzać, moja praca przed komputerem ( 8h dziennie + sobota 4h) i piwo w weekendy zrobiło zemnie totalnego "miśka", źle się z tym czuje i postanowiłem coś ze sobą zrobić, jako że w dziedzinie kulturystycznej jestem totalnym laikiem prosze was, bardziej doświadczonych o pomoc.
Postanowiłem zbić 20kg, wieć to dużo i czekam mnie długa i cieżka praca.
Zaopatrzyłem się w spalacz Animal Cuts.
Mam zamiar biegać codziennie rano po 30-60 minut i tu pytanko, czy lepiej zrobić odstępy między bieganiem ? zostawić niedziele wolną ? czy poprostu codziennie biegać ?
Jeśli chodzi o siłownie to tu już totalnie niewiem co robić, myslę o poniedziałku, środzie i piątku o 18:00 ale zupełnie niewiem jak może wyglądać mój trening, jakie partie mięśni ćwiczyć w jakie dni i ile ma być serii po ile powtórzeń ?
W czasie wolnym od siłowni godzinka na rowerze.
No i oczywiście przestać sie objadać, zastosować odpowiednią dietę.
Jeśli znajdzie się ktoś chętny aby mi pomóc to będe wdzięczny.
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 25
Waga: 86
Wzrost: 167
Cel treningowy: zbić 20kg tłuszczu
Staż treningowy na słowni: 0
Uprawiane inne sporty: rower
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): siłownia
Dieta: jeszcze w trakcie układania
Przeciwskaznania medyczne: raczej brak
Zażywane suplementy: Animal Cuts, mam zamiar zażywać.
Postanowiłem zbić 20kg, wieć to dużo i czekam mnie długa i cieżka praca.
Zaopatrzyłem się w spalacz Animal Cuts.
Mam zamiar biegać codziennie rano po 30-60 minut i tu pytanko, czy lepiej zrobić odstępy między bieganiem ? zostawić niedziele wolną ? czy poprostu codziennie biegać ?
Jeśli chodzi o siłownie to tu już totalnie niewiem co robić, myslę o poniedziałku, środzie i piątku o 18:00 ale zupełnie niewiem jak może wyglądać mój trening, jakie partie mięśni ćwiczyć w jakie dni i ile ma być serii po ile powtórzeń ?
W czasie wolnym od siłowni godzinka na rowerze.
No i oczywiście przestać sie objadać, zastosować odpowiednią dietę.
Jeśli znajdzie się ktoś chętny aby mi pomóc to będe wdzięczny.
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 25
Waga: 86
Wzrost: 167
Cel treningowy: zbić 20kg tłuszczu
Staż treningowy na słowni: 0
Uprawiane inne sporty: rower
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): siłownia
Dieta: jeszcze w trakcie układania
Przeciwskaznania medyczne: raczej brak
Zażywane suplementy: Animal Cuts, mam zamiar zażywać.
Krzysztof Piekarz