SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jaką Sztukę wybrać przy mojej wadze?

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2327

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 230
Witam Mam taki problem, mianowicie mam 20 lat 191 cm wzrostu i niestety tylko 75 kg wagi i tak sie zastanawiam jaka sztuka walki , badz sport walki byl by dla mnie najlepszy.
Mieszkam w Wodzisławiu Śląskim więc może ktoś wie jakie są dobre kluby w pobliżu.

Aha z gory przepraszam , jezeli juz taki watek byl, jestem nowy i nie bardzo sie jeszcze orietuje.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35261
Taką żeby Ci się podobała...a jaka Ci się podoba to nie mam pojęcia bo każdy ma inny gust. Masa nie jest wyznacznikiem... zwłaszcza że to est coś co można dość szybko zmienić. Ja ćwiczę kick boxing i myślę że jak na niego pójdziesz to się nie zawiedziesz, tak samo MT, boks, MMA (to szczególnie polecam)

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 230
Myslałem o MT MMA Ju Jitsu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 230
kiedys tez myslalem o karate lub taekwon do ale po opiniach innych to mi przeszlo
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 230
chociaż wiem ze bede dobry w danej sw jezeli wloze w to swoje serce i duzo pracy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 307 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1610
Jeśli uważasz że za mało ważysz to idź na MT, w MMA może cię speszyć waga niektórych zawodników. Pochodź jeszcze po sekcjach i zobacz gdzie ci się spodoba.

"Si vis pacem, para bellum"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 230
a wie ktos moze gdzie jest jakas fajna sekcja MT albo MMA w okolicach Rybnika?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35261
MT, MMA jak masz w okolicy to idź, brazylijskie jiu jitsu też, tradycyjne raczej odpuść, jak trafisz na dobrą sekcję to fajnie, ale ciężko na taką sekcję trafić. TKD ja bym sobie odpuścił, co do karate to dużo osób wypowiada się negatywnie a nic o nim nie wiedzą. Na Kyokushin i Oyama możesz spokojnie iść.

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 230
ok dzieki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 230
Zna ktos moze szkole Octogon z Rybnika?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 230
albo Absortio
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

shootfighting

Następny temat

Sztuki walki - Inowrocław

electro
Polecane artykuły