Witam Mam taki problem, mianowicie mam 20 lat 191 cm wzrostu i niestety tylko 75 kg wagi i tak sie zastanawiam jaka sztuka walki , badz sport walki byl by dla mnie najlepszy.
Mieszkam w Wodzisławiu Śląskim więc może ktoś wie jakie są dobre kluby w pobliżu.
Aha z gory przepraszam , jezeli juz taki watek byl, jestem nowy i nie bardzo sie jeszcze orietuje.
Pozdrawiam
Mieszkam w Wodzisławiu Śląskim więc może ktoś wie jakie są dobre kluby w pobliżu.
Aha z gory przepraszam , jezeli juz taki watek byl, jestem nowy i nie bardzo sie jeszcze orietuje.
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz
)