...
Ekspert
Szacuny
11149
Napisanych postów
51567
Wiek
31 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
57816
1. Rosja - Azerbejdzan 1
2. Walia - Finlandia x
3. Armenia - Estonia 1
4. Luksemburg - Lotwa 2
5. Moldawia - Szwajcaria 2
6. Irlandia Pln. - Polska 2
7. Cypr - Gruzja X
8. Izrael - Grecja 2
9. Albania - Wegry x
10. Rumunia - Serbia X
11. Slowenia - Czechy 2
12. Malta - Dania 2
13. Niemcy - Liechtenstein 1
14. Belgia - Bosnia i Hercegowina 1
15. Czarnogora - Wlochy 2
16. Holandia - Szkocja 1
17. Irlandia - Bulgaria 1
18. Litwa - Francja 2
19. Portugalia - Szwecja 1
20. Hiszpania - Turcja 1
21. Urugwaj - Paragwaj X
22. Argentyna - Wenezuela 1
23. Kolumbia - Boliwia 1
24. Trynidad i Tobago - Honduras 2
25. Meksyk - Kostaryka 1
26. Salwador - USA 2
27. Motor Lublin - GKS Jastrzębie 2
28. Odra Opole - GKS Katowice X
29. Znicz Pruszków - Wisła Płock 1
30. Flota Świnoujście - Widzew 2
...
Początkujący
Szacuny
18
Napisanych postów
1039
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
15123
Tydzień 7
Sobota 28.03.2009 (typujemy do soboty do godz. 15.00)
1. Rosja - Azerbejdzan 1
2. Walia - Finlandia 1
3. Armenia - Estonia 1
4. Luksemburg - Lotwa 2
5. Moldawia - Szwajcaria 2
6. Irlandia Pln. - Polska 2
7. Cypr - Gruzja 1
8. Izrael - Grecja x
9. Albania - Wegry 2
10. Rumunia - Serbia x
11. Slowenia - Czechy 2
12. Malta - Dania 2
13. Niemcy - Liechtenstein 1
14. Belgia - Bosnia i Hercegowina 1
15. Czarnogora - Wlochy 2
16. Holandia - Szkocja 1
17. Irlandia - Bulgaria x
18. Litwa - Francja 2
19. Portugalia - Szwecja 1
20. Hiszpania - Turcja 1
21. Urugwaj - Paragwaj 1
22. Argentyna - Wenezuela 1
23. Kolumbia - Boliwia 1
24. Trynidad i Tobago - Honduras 1
25. Meksyk - Kostaryka 1
26. Salwador - USA 2
27. Motor Lublin - GKS Jastrzębie x
28. Odra Opole - GKS Katowice 2
29. Znicz Pruszków - Wisła Płock 1
30. Flota Świnoujście - Widzew 2
...
Specjalista
Szacuny
54
Napisanych postów
3809
Wiek
39 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
41709
Tydzień 7
Sobota 28.03.2009 (typujemy do soboty do godz. 15.00)
1. Rosja - Azerbejdzan 1
2. Walia - Finlandia 1
3. Armenia - Estonia X
4. Luksemburg - Lotwa 2
5. Moldawia - Szwajcaria 2
6. Irlandia Pln. - Polska 2
7. Cypr - Gruzja X
8. Izrael - Grecja 2
9. Albania - Wegry x
10. Rumunia - Serbia 2
11. Slowenia - Czechy X
12. Malta - Dania 2
13. Niemcy - Liechtenstein 1
14. Belgia - Bosnia i Hercegowina X
15. Czarnogora - Wlochy 2
16. Holandia - Szkocja 1
17. Irlandia - Bulgaria 1
18. Litwa - Francja 2
19. Portugalia - Szwecja 1
20. Hiszpania - Turcja 1
21. Urugwaj - Paragwaj X
22. Argentyna - Wenezuela 1
23. Kolumbia - Boliwia 1
24. Trynidad i Tobago - Honduras 2
25. Meksyk - Kostaryka 1
26. Salwador - USA 2
27. Motor Lublin - GKS Jastrzębie 1
28. Odra Opole - GKS Katowice x
29. Znicz Pruszków - Wisła Płock 1
30. Flota Świnoujście - Widzew 2
Niedziela 22.03.2009 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Ekwador - Brazylia 2
2. Peru - Chile 2
3. Alicante - Elche 1
4. Gimnastic - Levante 1
5. Alaves - Hercules 1
6. Ancona - Empoli X
7. Brescia - Livorno 1
8. Parma - Piacenza 1
9. Vicenza - Salernitana 1
10. Pisa - Bari 1
tylko jeden klub
kocham aż po grób...
...
Początkujący
Szacuny
15
Napisanych postów
1210
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
48553
Tydzień 7
Sobota 28.03.2009 (typujemy do soboty do godz. 15.00)
1. Rosja - Azerbejdzan 1
2. Walia - Finlandia 1
3. Armenia - Estonia X
4. Luksemburg - Lotwa X
5. Moldawia - Szwajcaria 2
6. Irlandia Pln. - Polska 2
7. Cypr - Gruzja 1
8. Izrael - Grecja 1
9. Albania - Wegry 2
10. Rumunia - Serbia 1
11. Slowenia - Czechy 2
12. Malta - Dania 2
13. Niemcy - Liechtenstein 1
14. Belgia - Bosnia i Hercegowina 1
15. Czarnogora - Wlochy 2
16. Holandia - Szkocja 1
17. Irlandia - Bulgaria 1
18. Litwa - Francja 2
19. Portugalia - Szwecja 1
20. Hiszpania - Turcja 1
21. Urugwaj - Paragwaj 1
22. Argentyna - Wenezuela 1
23. Kolumbia - Boliwia X
24. Trynidad i Tobago - Honduras X
25. Meksyk - Kostaryka 1
26. Salwador - USA X
27. Motor Lublin - GKS Jastrzębie 1
28. Odra Opole - GKS Katowice 1
29. Znicz Pruszków - Wisła Płock 1
30. Flota Świnoujście - Widzew 1
...
Początkujący
Szacuny
22
Napisanych postów
2409
Wiek
33 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
17443
Tydzień 7
Sobota 28.03.2009 (typujemy do soboty do godz. 15.00)
1. Rosja - Azerbejdzan 1
2. Walia - Finlandia 1
3. Armenia - Estonia 1
4. Luksemburg - Lotwa 2
5. Moldawia - Szwajcaria 2
6. Irlandia Pln. - Polska X
7. Cypr - Gruzja 1
8. Izrael - Grecja 2
9. Albania - Wegry X
10. Rumunia - Serbia 1
11. Slowenia - Czechy 2
12. Malta - Dania 2
13. Niemcy - Liechtenstein 1
14. Belgia - Bosnia i Hercegowina 1
15. Czarnogora - Wlochy 2
16. Holandia - Szkocja 1
17. Irlandia - Bulgaria 1
18. Litwa - Francja 2
19. Portugalia - Szwecja 1
20. Hiszpania - Turcja 1
21. Urugwaj - Paragwaj 1
22. Argentyna - Wenezuela 1
23. Kolumbia - Boliwia 1
24. Trynidad i Tobago - Honduras X
25. Meksyk - Kostaryka 1
26. Salwador - USA 2
27. Motor Lublin - GKS Jastrzębie 1
28. Odra Opole - GKS Katowice X
29. Znicz Pruszków - Wisła Płock 1
30. Flota Świnoujście - Widzew 2
Niedziela 22.03.2009 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Ekwador - Brazylia 2
2. Peru - Chile 2
3. Alicante - Elche 1
4. Gimnastic - Levante 1
5. Alaves - Hercules 1
6. Ancona - Empoli 2
7. Brescia - Livorno 1
8. Parma - Piacenza 1
9. Vicenza - Salernitana 1
10. Pisa - Bari X
"Everyone has a plan until they get punched in the face."
...
Ekspert
Szacuny
95
Napisanych postów
16770
Wiek
34 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
68752
Tydzień 7
Sobota 28.03.2009 (typujemy do soboty do godz. 15.00)
1. Rosja - Azerbejdzan 1
2. Walia - Finlandia 1
3. Armenia - Estonia X
4. Luksemburg - Lotwa X
5. Moldawia - Szwajcaria 2
6. Irlandia Pln. - Polska 2
7. Cypr - Gruzja 1
8. Izrael - Grecja 1
9. Albania - Wegry 2
10. Rumunia - Serbia 1
11. Slowenia - Czechy 2
12. Malta - Dania 2
13. Niemcy - Liechtenstein 1
14. Belgia - Bosnia i Hercegowina 1
15. Czarnogora - Wlochy 2
16. Holandia - Szkocja 1
17. Irlandia - Bulgaria 1
18. Litwa - Francja 2
19. Portugalia - Szwecja 1
20. Hiszpania - Turcja 1
21. Urugwaj - Paragwaj 1
22. Argentyna - Wenezuela 1
23. Kolumbia - Boliwia X
24. Trynidad i Tobago - Honduras X
25. Meksyk - Kostaryka 1
26. Salwador - USA 2
27. Motor Lublin - GKS Jastrzębie 1
28. Odra Opole - GKS Katowice 1
29. Znicz Pruszków - Wisła Płock 1
30. Flota Świnoujście - Widzew X
...
Początkujący
Szacuny
20
Napisanych postów
722
Wiek
45 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
41820
Tydzień 7
Sobota 28.03.2009 (typujemy do soboty do godz. 15.00)
1. Rosja - Azerbejdzan 1
2. Walia - Finlandia 1
3. Armenia - Estonia x
4. Luksemburg - Lotwa 2
5. Moldawia - Szwajcaria x
6. Irlandia Pln. - Polska x
7. Cypr - Gruzja 1
8. Izrael - Grecja 2
9. Albania - Wegry 1
10. Rumunia - Serbia 1
11. Slowenia - Czechy 2
12. Malta - Dania 2
13. Niemcy - Liechtenstein 1
14. Belgia - Bosnia i Hercegowina 1
15. Czarnogora - Wlochy 2
16. Holandia - Szkocja 1
17. Irlandia - Bulgaria 1
18. Litwa - Francja 2
19. Portugalia - Szwecja 1
20. Hiszpania - Turcja 1
21. Urugwaj - Paragwaj x
22. Argentyna - Wenezuela 1
23. Kolumbia - Boliwia 1
24. Trynidad i Tobago - Honduras 1
25. Meksyk - Kostaryka 1
26. Salwador - USA x
27. Motor Lublin - GKS Jastrzębie 1
28. Odra Opole - GKS Katowice 2
29. Znicz Pruszków - Wisła Płock x
30. Flota Świnoujście - Widzew x
_______________________________
...
Ekspert
Szacuny
95
Napisanych postów
16770
Wiek
34 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
68752
Niedziela 22.03.2009 (typujemy do niedzieli do godz. 15.00)
1. Ekwador - Brazylia 2
2. Peru - Chile 1
3. Alicante - Elche 1
4. Gimnastic - Levante X
5. Alaves - Hercules 1
6. Ancona - Empoli x
7. Brescia - Livorno 1
8. Parma - Piacenza 1
9. Vicenza - Salernitana 1
10. Pisa - Bari 2
...
Początkujący
Szacuny
4
Napisanych postów
1800
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
72338
Sobota 28.03.2009 (typujemy do soboty do godz. 15.00)
1. Rosja - Azerbejdzan 1
2. Walia - Finlandia 1
3. Armenia - Estonia 1
4. Luksemburg - Lotwa X
5. Moldawia - Szwajcaria 2
6. Irlandia Pln. - Polska 2
7. Cypr - Gruzja X
8. Izrael - Grecja 1
9. Albania - Wegry 2
10. Rumunia - Serbia 1
11. Slowenia - Czechy X
12. Malta - Dania 2
13. Niemcy - Liechtenstein 1
14. Belgia - Bosnia i Hercegowina 1
15. Czarnogora - Wlochy 2
16. Holandia - Szkocja 1
17. Irlandia - Bulgaria 1
18. Litwa - Francja 2
19. Portugalia - Szwecja 1
20. Hiszpania - Turcja 1
21. Urugwaj - Paragwaj X
22. Argentyna - Wenezuela 1
23. Kolumbia - Boliwia 1
24. Trynidad i Tobago - Honduras 1
25. Meksyk - Kostaryka 1
26. Salwador - USA 2
27. Motor Lublin - GKS Jastrzębie X
28. Odra Opole - GKS Katowice 2
29. Znicz Pruszków - Wisła Płock 1
30. Flota Świnoujście - Widzew X
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
763
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
6181
1. Rosja - Azerbejdzan 1
2. Walia - Finlandia X
3. Armenia - Estonia 2
4. Luksemburg - Lotwa 2
5. Moldawia - Szwajcaria 2
6. Irlandia Pln. - Polska 2
7. Cypr - Gruzja X
8. Izrael - Grecja 2
9. Albania - Wegry 2
10. Rumunia - Serbia 2
11. Slowenia - Czechy 2
12. Malta - Dania 2
13. Niemcy - Liechtenstein 1
14. Belgia - Bosnia i Hercegowina X
15. Czarnogora - Wlochy 2
16. Holandia - Szkocja 1
17. Irlandia - Bulgaria 1
18. Litwa - Francja 2
19. Portugalia - Szwecja 1
20. Hiszpania - Turcja 1
21. Urugwaj - Paragwaj 2
22. Argentyna - Wenezuela 1
23. Kolumbia - Boliwia 1
24. Trynidad i Tobago - Honduras 1
25. Meksyk - Kostaryka 1
26. Salwador - USA 2
27. Motor Lublin - GKS Jastrzębie X
28. Odra Opole - GKS Katowice 2
29. Znicz Pruszków - Wisła Płock X
30. Flota Świnoujście - Widzew 2