Skra Bełchatów - Delecta Bydgoszcz 3:0 (25:21,25:14,25:21)
Bez niespodzianki w pierwszym spotkaniu Skry z Delectą

Mistrzowie Polski nie dali szans drużynie Bydgoskiej wygrywając 3:0

Jutro liczę na podobny wynik
Składy zespołów:
Trefl Gdańsk - Jadar Radom 1:3 (26:24; 26:28; 16:25; 17:25)
Trefl Gdańsk: Kruk, Szulik, Kadziewicz, Serafin, Zanuto, Winnik oraz Samardzić, Świrydowicz, Stancelewski, Skoryj, Kocik
Jadar Radom: Salas, Żaliński, Pawliński, Kosok, Hernandez, Terlecki oraz Stańczak, Owczarski, Maciończyk
stan rywalizacji play-off: 2:0 dla Jadaru
Drugie zwycięstwo Jadaru i myślę, że nie ostatnie. Trefl to rzeczywiście najsłabsza drużyna PlusLigi i zarazem największe zaskoczenie in minus.
ED.
Skra Bełchatów - Delecta Bydgoszcz 3:1 (23:25, 25:21, 27:25, 25:20)
Skra Bełchatów: Pliński, Kurek, Jarosz, Falasca, Antiga, Wnuk, Gacek (libero) oraz Bąkiewicz, Dobrowolski i Wlazły
Delecta Bydgoszcz: Lipiński, Cerven, Pieczonka, Kokociński, Sopko, Nowak, Dębiec (libero) oraz Krzywiecki i Augustyn
Stan rywalizacji: 2:0 dla Skry Bełchatów
Kolejna wygrana Mistrzów Polski, do awansu brakuje już tylko jednego zwycięstwa co nie powinno być problemem

MVP spotkania został Miguel Falasca.
AZS Politechnika Warszawska - ZAKSA Kędzierzyn Koźle 1:3 (22:25, 20:25, 25:16, 20:25)
AZS Politechnika Warszawska: Neroj, Gladyr, Skórski, Rybak, Kłos, Buszek, Wojtaszek (libero) oraz Polozhevets, Gałązka i Kvasnićka
ZAKSA Kędzierzyn Koźle: Novotny, Kaźmierczak, Masny, Martin, Ruciak, Szczerbaniuk, Mierzejewski (libero) oraz Witczak, Lewis i Pilarz
Awans: ZAKSA Kędzierzyn Koźle
A więc pierwszy półfinalista już znany

Drużyna Krzysztofa Stelmacha nie dała szans graczom Politechniki wygrywając 3 mecz z rzędu co dało awans do najlepszej czwórki
Zmieniony przez - wikt w dniu 2009-03-21 19:30:54