SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PlusLiga 2008/2009

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 31080

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34588 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434049
Delecta Bydgoszcz - Skra Bełchatów 1:3 (25:20, 21:25, 23:25, 21:25)

No i 3 punkty jadą do Bełchatowa

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Było blisko tie-breaka, ale 3pkt dla Skry, cieszę się oczywiście
Niestety plaga kontuzji przed meczem z Iskrą w LM, nie wróży dobrze

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
Moim zdaniem z Iskra zagraja wszyscy co maja Kurde nie moge sie juz doczekac tego meczyku, bilety zaplacone teraz tylko musza dotrzec do mnie. Iskra wcale na papierze nie jest taka mocna : verbov schops giba kuleshov abramov i ten samosnychew geyek jeden - jest dobry. Jestem dobrej mysli

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
No jak taki skład nie jest dla Ciebie groźny, to widzę że głęboko wierzysz w Skrę
Jak dla mnie skład Iskry jest bardzo mocny

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34588 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434049
Trzeba być dobrej myśli, przed rokiem Częstochowa też nie była faworytem, a jaki był wynik wszyscy wiemy Ja wierzę w Skrę i liczę na wspaniały mecz

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Nie no oczywiście będę trzymał kciuki za Skrę w tym meczu
Oby wszyscy gracze wykurowali się, no i żeby Wlazły był w 100% gotowy

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Oby wszyscy byli zdrowi, to na pewno będzie wielkie widowisko.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
No jak dla mnie to gwiazdami naprawde swiatowego formatu z tej druzyny jest verbov i giba przy dobrym rozegraniu, nie mozna robic z schopsa niewiadomo jakiej gwiazdy, a kuleshov i abramov to juz nie to co kiegys IMO

Skład i tak mocny, ale nie przesdanie, na papierze skra jest rownie silna i poszczegolne pozycje ma obsadzone lepszymi nazwiskami - ale wiadomo nazwiska nie graja.

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Dokładnie kasteta, mądrze piszesz

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34588 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434049
Dziś kolejny *******usLigi, bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie pomiędzy liderem, niepokonaną drużyną z Kędzierzyna, ZAKSĄ, a będącym ostatnio na fali, zespołem Tytana AZS-u Częstochowa. Transmisja od 17:30 w Polsacie Sport.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jaki rower się opłaca kupić do 700zł

Następny temat

Dziennik treningowy biegi średnie

WHEY premium