SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PlusLiga 2008/2009

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 31269

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
przebieg meczu był dosyć dziwny resovia potrafiła zbudować solidną przewage która trwoniła w jednym ustawieniu jak koledzy wyżej za dużo błędów jak na taki mecz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Trzeba również pochwalić blok Resovii, który w miarę trwania meczu był coraz aktywniejszy. W tym aspekcie gry również szalał Hernandez

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Bartman i spółka dziś słabo zagrali, jedynie w pierwszym secie jako tako to wyglądało...
Tak jak koledzy pisali, za dużo błędów w tym meczu było
Jeśli jutro AZS nie poprawi swojej gry, to padnie wynik 3:0 lub 3:1 zdaj się

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34600 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434089
Resovia Rzeszów - AZS Częstochowa 3:1 (25:20, 23:25, 28:26, 25:21)

Dziś bardziej zacięte spotkanie jednak wynik nie różni się od tego wczorajszego, Resovia prowadzi 2-0 i już w piątek może zapewnić sobie awans do półfinału

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
Mecz zepsuli sędziowie trenera Panasa prawie rozerwało bo mógł mieć racje. Ja na meczu niestety nie byłem więc widziałem tylko tyle ile ukazała telewizja. Resovia gra nie równo i gdyby miała grać np z dużyna ZAKSA niestety nie daliby rady. Cieszy poprawa Gierczyńskiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Cieszy poprawa gry Krzyśka Gierczyńskiego. Ljubo dał mu szansę po słabym wczorajszym występie i ten ją wykorzystał . Jednak gra Resovii jednak odbiega od ich największych możliwości. Cały czas zdarzają się proste błędy, które trzeba jak najszybciej wyeliminować. Myślę, że najpóźniej w drugim meczu w Częstochowie będziemy cieszyć się z awansu Sovii do Final Four

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
cygan trener Travica ma ustalony skład którego się trzyma jedynie kontuzja albo katastrofalne błędy powodują zmiane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Znam myśl taktyczną Travicy, jednak spodziewałem się, że w pierwszej '6' wybiegnie Mitrović

HALA MADRID !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 24518 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75482
Resovia popełnia sporo błędów i traci punkty seriami. Taka gra na AZS może wystarczy, ale na lepszego rywala nie

Zmieniony przez - Pippo w dniu 2009-03-19 00:49:03

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Dlatego z Chuckiem liczymy na poprawę gry Rzeszowian, bo każdy dobrze wie jak potrafią oni grać

HALA MADRID !!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jaki rower się opłaca kupić do 700zł

Następny temat

Dziennik treningowy biegi średnie

WHEY premium