...
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 34608 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434134
Jastrzębski Węgiel - AZS Olsztyn 3:0 (25:23, 25:21, 25:21)

Za nami pierwszy mecz fazy Play-Off PlusLigi Siatkarzy. Drużyna Jastrzębskiego Węgla nie miała dziś większych kłopotów z Akademikami z Olsztyna wygrywając 3-0 i wychodząc na prowadzenie 1-0.

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Znawca
W pierwszym secie zanosiło się na wygraną AZSu, ale Jastrzębski poprawił swoją grę i okazało się, że po wyrównanym pierwszym secie w dalszej części meczu już nie miał większych problemów z Akademikami

Power wears out those who do not have it.

Inne dyscypliny & Hazard

...
Szacuny 19 Napisanych postów 16971 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 87966
Olsztyn ma jakieś problemy z końcówkami setów. Tak było w finale PP ze Skrą, tak też było w 1 secie wczoraj.

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN

...
Szacuny 2 Napisanych postów 7471 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28473
Resoviak, wiadomo

Co do wczorajszego pojedynku, to po przebiegu 1 seta do momentu wyrównania przez Jastrzębski, że Olsztynianie co najmniej 2 sety wygrają

HALA MADRID !!!

...
Znawca
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle vs AZS Politechnika 3:2 (25:27, 25:19, 21:25, 26:24, 15:11)
Stan rywalizacji: 1:0 dla ZAKSY

Zacięty pojedynek stoczyła ZAKSA i napracowała się by odnieść zwycięstwo Zobaczymy jak jutro im pójdzie

Jastrzębski Węgiel vs AZS Olsztyn 3:0 (25:17, 25:18, 25:21)
Stan rywalizacji: 2:0 dla Jastrzębskiego

Tym razem Jastrzębski nie miał najmniejszych problemów z Akademikami z Olsztyna i pewnie wygrał mecz 3:0

Jadar Radom vs Trefl Gdańsk 3:1 (21:25, 25:21, 25:19, 25:23)
Stan rywalizacji: 1:0 dla Jadaru

Pierwszy mecz z serii meczów o być albo nie być w PlusLidze, wygrał nie bez problemów Jadar Radom. Wydawało się że w czwartym secie gdy Trefl prowadził 8:5 na przerwie technicznej, dojdzie w tym meczu do tie-breaka. Jednak po przerwie Jadar wziął się do roboty i odrobił straty, a później wygrał czwartego seta i cały mecz w stosunku 3:1

...
Na razie wszystko idzie planowo Czekamy na wtorkowy mecz Resovii z AZSem Częstochowa