Amazone, chodzi ci o przerwy w treningu aerobowym? Ja stosuje krótkie przrwy trwające 15-30 sekund co jakieś 5 minut, tak dla zaczerpnięcia oddechu ponieważ jestem zwolennikiem bardzo intensywnych treningów krążeniowych, nie pytaj jak ja sie po czymś takim czuję...
Sokrates: "To be is to do"
Sartre: "To do is to be"
Sinarta: "Doo be, doo be doo wa"
Sokrates: "To be is to do"
Sartre: "To do is to be"
Sinarta: "Doo be, doo be doo wa"
Wesoły wegan :)