Witam. Chciałbym kupić jakiś telefonik żeby miał dobry aparat, kartę pamięci, MP3 i byłoby super gdyby miał jeszcze GPS. Istnieje też możliwość wymiany za Samsunga D900i + moja dopłata. Jeżeli macie coś na zbyciu to piszcie jaki telefon i od razu cenę. Czekam na propozycje. Pozdrawiam.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Do fishguy
siemka ja mam LG KU 990i i chetnie sie zamienie bez doplaty. telefon jest w bwrdzo dobrym stanie w dodatku jestem ze slaska wiec mozna osobiscie sprawdzic moje gg to 10718048
siemka ja mam LG KU 990i i chetnie sie zamienie bez doplaty. telefon jest w bwrdzo dobrym stanie w dodatku jestem ze slaska wiec mozna osobiscie sprawdzic moje gg to 10718048
...
NOKIA 6500classic 290PLN
http://allegro.pl/show_item.php?item=569853698
Zmieniony przez - MusHrooM w dniu 2009-03-04 21:16:50
http://allegro.pl/show_item.php?item=569853698
Zmieniony przez - MusHrooM w dniu 2009-03-04 21:16:50
...
se W580i gwarancja pudełko wszystko za 300zł do negocjacji mozemy sie dogadac
W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.
...
...
ja mam LG ks 360 etna ,
http://www.sfd.pl/tristan17..teraz_albo_nigdy_...._redukcja_by_me-t527672.html ----- blodzysław :D
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
srebrna bransoleta/wypas kurtka nike
Następny temat
Krzysztof Piekarz
