SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Plecy? Nerki? Prosze o pomoc

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1618

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 279
Witam zaczne od początku. Od jakis dwóch tygodni mam bole w plecach wszystko zaczeło sie na drugi dzien po treningu. Cwiczyłem w pasie wyszczuplającym trenuje kick boxing po treningu z 20 min czekałem na przystanku na autobus więc pomyślałem że mogło mnie przeiwać. Przerwałem treningi smarowalem plecy maściami wygrzewałem w lózku i nic. Pewnego dnia obudziłem sie z strasznym bólem nie mogłem wstac z łóżka bolały mnie plecy w dolnej części. Ból był silny strasznei kuło. Poszedlem do lekrza badania moczu wszystko ok. Lekaż stwierdził że to nerki przepisał antybiotyk Bole ustąpiły na 3 dni teraz znów mnie boli raz silniej raz łagodniej. Co mi radzicie? Czy to mogą być kamienie w nerkach ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 279
z a j e b i s te forum dzięki za pomoc
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 731
człowieku ... ;/ nawet nie czekasz 24 h na odp ... myslisz, ze nic innego ludzie nie robi tylko siedza na forum... ? myslisz, ze nikt nie ma nic innego do roboty tylko odpisywac Tobie ? ;/ ciekawe czy Ty kiedykolwiek komus odpisales ? Pomogles ? pewnie nie ... nikt Ci nie musi odpisywac ... nikt nikomu za to nie placi ... współczucia ...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 53 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3576
Miałam straszne bóle, też podejrzewali nerki, lecz badania były ok. Okazało się, że to od kręgosłupa!
Czy przy głębokim oddychaniu czułeś większe kłucie?
Może to zbieg okoliczności, że nieco Ci ustąpiło, a może nie? Idź do lekarza po prostu!


Zmieniony przez - Gita w dniu 2009-03-02 16:59:31
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 279
Oki Może troche nabazgrałem sory! byłem u lekarza mam zapalenie mięśnia lędźwiowego
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 658 Wiek 53 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3576
Nie ma za co, fajnie, że piszesz co i jak!
Pozdro!

Zmieniony przez - Gita w dniu 2009-03-03 00:03:11
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak szybko wyleczyc noge ze zwichniecia???

Następny temat

Wyniki badań krwi

electro
Polecane artykuły