SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plecy...prosze o pomoc.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1203

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2461
Ostatnio po dość długiej przerwie robiłem trening na mięśnie brzucha. Robiłem zwykłe brzuszki i dużo podnoszeń nóg w leżeniu płasko. Następnego dnia ledwo wstałem z łóżka ale nie było tak źle miałem zakwasy na brzuchu i trochę bolały mnie plecy i mięsień chyba grzebieniowy( te okolice, odczuwałem przy podnoszeniu nogi do góry ).Następnej nocy prawie nie spałem całą noc bolały mnie plecy w odcinku lędźwiowym. Dzisiaj rano ból tak się nasilił że nie mogę się dobrze wyprostować a żeby podnieść nogę muszę pomóc sobie ręką.
I mam pytanie czy to przejdzie i spowodowane jest zbyt mocnym treningiem i zbyt dużym obciążeniem na kręgosłup i masci takie jak np fastum pomogą. Czy może udać się do lekarza i to może być coś poważniejszego?

[Życie to sport, życie to walka]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 209 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5921
Podczas robienia pełnych brzuszków, mięśnie brzucha działają tylko w poczatkowej fazie ruchu, tam powiedzmy do kąta 30-40 stopni, potem działają mięśnie dolnych pleców. Mnie też bolało, dlatego nie robię normalnych brzuszków tylko tzw. spinki. Maści chyba nie pomogą, trzeba przecierpieć 2-3 dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 348 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3227
Jesli chcesz ćwiczyć brzuszki to najlepiej wisząc na drążku podnoszenie kolan do klatki. Jeszcze na dobre ci wyjdzie wyjdzie bo zwis dobrze działa na kręgosłup a i mięśnie brzucha sobie wyrobisz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY problem z szyją, mocny ból

Następny temat

refundajcia stabilizatora na staw skokowy

WHEY premium