Szacuny
0
Napisanych postów
82
Wiek
39 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
11048
Witam.
Chcialbym sie dowiedziec co sadzicie o zestawie:
gainerek i bcaa
Kaizen extreme stak
Green MAGnitude?
Czy moze zamiast extrema brac White Flood?
Dodam ze jestem troszke odporny na odzywki i nie chce wywalic hajsu a zalezy mi na masie i sile
Szacuny
13
Napisanych postów
769
Wiek
47 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
17354
jesli dane w Twoim profilu są prawdziwe to spaprałes 3 lata albo diety nie masz, albo trening kuleje....
po takim czasie to juz powinienes wiedziec co i jak z bcaa i gainerem...
a co do działania w/w srodków to skoro jestes odporny (a zapewne nie jestes ino cos kuleje ) to nikt Ci nie powie jak bedize ok - na kazdego co innego lepiej działa. WF osobiscie nie lubie wiec nie polece.
xs i GM nie ma sensu łączyć jesli juz to jakis dopalacz i GM
ps. 178/72kg "poszło tłuszczem" taaaaaaaaaaa to ile ty masz mięsnia ?
Zmieniony przez - usekenator w dniu 2009-02-13 12:51:08