witam..
Mam do dyspozycji 500g mono Vitalmaxa i okolo 200g jabłka z firmy bi tech( mało znana chyba makra)
myslałem, by mono brac rano a jabłko przed lub po treningu.
co wy na to?
jakies korekty??
pozdrawiam
Mam do dyspozycji 500g mono Vitalmaxa i okolo 200g jabłka z firmy bi tech( mało znana chyba makra)
myslałem, by mono brac rano a jabłko przed lub po treningu.
co wy na to?
jakies korekty??
pozdrawiam

Bóg dał Ci ciało teraz zbuduj z niego zbroję
Krzysztof Piekarz
