No niestety w drugim dzisiejszym pojedynku Grecko - Polskim padły wynik, który nie może nas cieszyć, choć stosunek setów ten samo to niestety AZS Częstochowa zdobył dziś tylko jednego i już raczej nie ma szans na awans do dalszej fazy LM

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

A dzisiejszy mecz w Salonikach momentami wyglądał dobrze.
Awansować z takiej grupy, to naprawdę wielka sztuka
Potem trzeci set przegrany głównie po błędach własnych. Z Fenerbache będzie ciężko ale jeśli jakiś ,,nieszczęśliwy" wypadek przydarzy się Grbiciowi i Billngsowi to mamy szanse