Witam
ogólnie to chciałem zapytać jakie odżywki.Chciał bym cykl poświecic na rozbudowie masy ciała i trochę pompy. Więc proszę o
jakieś przykłady.I preferuje treka i Olimp
Wiek : w maju tego roku 17
Waga : 71-75
Wzrost : 188
Cel cyklu : masa/siła
stosowane już wcześniej suplementy : brak
Uprawiane inne sporty : bieganie trochę
suplement stosowane przez ostatnie 60 dni : brak
uwagi i sugestie : brak
Staż treningowy : 4 miesiecy
ogólnie to chciałem zapytać jakie odżywki.Chciał bym cykl poświecic na rozbudowie masy ciała i trochę pompy. Więc proszę o
jakieś przykłady.I preferuje treka i Olimp
Wiek : w maju tego roku 17
Waga : 71-75
Wzrost : 188
Cel cyklu : masa/siła
stosowane już wcześniej suplementy : brak
Uprawiane inne sporty : bieganie trochę
suplement stosowane przez ostatnie 60 dni : brak
uwagi i sugestie : brak
Staż treningowy : 4 miesiecy
Krzysztof Piekarz