Witam
Mam problem z kolanem(brak mazi)chciałbym ćwiczyć na siłowni głównym celem jest pozbycie tkanki tłuszczowej.Jaki sa bezpieczne ćwiczenia aerobowe z moim schorzeniem jaką dietę powinienem zastosować jaką suplementacje
pzdr jano
Mam problem z kolanem(brak mazi)chciałbym ćwiczyć na siłowni głównym celem jest pozbycie tkanki tłuszczowej.Jaki sa bezpieczne ćwiczenia aerobowe z moim schorzeniem jaką dietę powinienem zastosować jaką suplementacje
pzdr jano
Krzysztof Piekarz