SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

NEWS ON LINE - dla Was od nas ----------------------------------------------

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4179

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 8 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42640
Drodzy Forumowicze,



W tym poście będziemy zamieszczać wszelkie newsy dot. imprez, spotkań, wydarzeń w ktorych uczestniczymy czy też organizujemy.


pozdrawiamy

NUTRIFARM
best brands for you
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 8 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42640


NAJSILNIEJS FACECI W ZŁOTOWIE
19.12.2008

60 ton – tyle ciężarów „przerzucili” miejscowi strongmani rywalizując o miano najsilniejszego mężczyzny w Złotowie. Organizatorem imprezy był nasz partner Studio Rekreacji „H&M” w Złotowie. My zafundowaliśmy nagrody. Wygrał Adam Wojtkowiak, któremu nasze produkty wręczył Mariusz Strzeliński.


Do rywalizacji o tytuł najsilniejszego w mieście stanęło 14 zawodników. Każdy z nich walczył w trzech konkurencjach: wyciskanie swojej wagi, podciąganie na drążku i trzymanie sztangielek (10 kg.) bokiem.

- Chciałbym przez tą imprezę „zarazić” większą rzeszę facetów do uprawiania tego typu wysiłku fizycznego – mówi Marcin Hryńczuk, organizator i instruktor fitness. - Każdy mężczyzna chciałby być dobrze zbudowany, a każda kobieta woli mieć mężczyznę, który chodzi na siłownię czy uprawia sport.

Zmagania w studiu rekreacji pilnie obserwowali sędziowie. Wśród nich gość specjalny zawodów, nasz Zawodnik Mariusz Strzeliński, (zdobywca tytułów Mistrza Świata IFBB, Mistrza Świata NABBA oraz wielokrotny Mistrz Polski i Europy).

Podczas imprezy nie zabrakło emocji oraz satysfakcji z pobicia własnych rekordów na siłowni, gdyż to budzi w zawodnikach radość i dodatkowo motywuje do dalszej pracy. Dopisali także kibice, którzy uczestniczyli we wspólnej zabawie i podnosili atmosferę rywalizacji. Atrakcją zawodów było przybycie samego króla rock-and-rola Elvisa Presleya:).

Zwycięzcą turnieju został Adam Wojtkowiak, który zdobył 1000 pln, statuetkę, złoty medal. Wicemistrz Wiesław Jastrzębski wywalczył srebrny medal a Rolanda Miłoszewskiego za trzecie miejsce uhonorowano brązowym medalem. Ponadto każdy ze zwycięzców otrzymał atrakcyjny zestaw suplementów Olimp.

Podczas imprezy przeprowadziliśmy degustację naszych odżywek. Sympatycy Mariusza Strzelińskiego mogli spotkać się z popularnym „Strzałką”, zdobyć autograf oraz poradzić się w kwestii treningów.


pozdrawiamy


NUTRIFARM
best brands for you
1
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 8 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42640


Złotów 19.12.2008
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 8 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42640


Złotów 19.12.2008
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 8 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42640


Złotów 19.12.2008
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 8 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42640


Złotów 19.12.2008
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 8 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42640


Złotów 19.12.2008
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 8 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42640
Dziękujemy Aktualnościom Lokalnym ze Złotowa za użyczenie zdjęć z imprezy.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1496 Wiek 44 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 50560
Widać, że strzłak pomomo, że na roztrenowaniu to nadal Konkretnie.

Nutri - wiecie coś może , czy będzie jeszcze kiedyś się przygotowywał do jakiś zawoodów ? może znowu w NABBA?

-[][]------[][]-

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 8 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42640
PUDZIAN kontra KOŁEK

Starcie gigantów sportów siłowych! Internauci portalu Onet.pl wybrali Mariusza Pudzianowskiego do czołowej „16” plebiscytu na Sportowca Roku 2008. Przeciwnikiem „Pudziana” w 1/8 finału będzie sztangista Szymon Kołecki, medalista igrzysk olimpijskich z Pekinu.

Plebiscyt na Sportowca Roku 2008 wkroczył już w decydującą fazę. Przez pięć dni konkursu internauci głosowali podczas pierwszej fazy plebiscytu. Swoimi głosami, spośród 32 kandydatur zaproponowanych przez redakcję sportową portalu, wyłonili czołową „16”. Teraz od tego etapu sportowcy zostali rozstawieni w parach („1” z „16”) i będą rywalizować ze sobą w systemie pucharowym. W myśl zasady „przegrywający odpada”.

Mariusz Pudzianowski to filar Olimp Teamu z Nagawczyny. W głosowaniu gromadził 21.795 głosów co w ogólnej liczbie 589 486 głosów, stanowi 3,70% udziału. Głosy oddane na „Pudziana” ulokowały go na 11 pozycji. Jego przeciwnikiem będzie Szymon Kołecki, który zajął 6 miejsce uzyskując odpowiednio 31 243 głosów (5,30%).

Właśnie ta, rozstawiona jako szósta para, będzie ze sobą rywalizować w bezpośrednim pojedynku już po Nowym Roku, w dniu 6 stycznia. Oto, co o tym starciu piszą sportowi dziennikarze z portalu Onet.pl: O niespodziankę może postarać się również Mariusz Pudzianowski. Mistrz świata w pojedynku „siłaczy” nie pozostaje bez szans z Kołeckim. Ta para powinna wzbudzić naprawdę „gigantyczne” emocje!

Głosowanie trwa tylko jeden dzień i trwa od północy do godz. 23:59 we wtorek, 06 stycznia 2009. Mariusz jest wymieniany wśród głównych kandydatów do końcowego triumfu. Jednak to od Was zależy czy „Pudzian” pokona „Kołka”! Myślimy, że „Dominator” poprzez swój upór, walkę, emocje i wielką sportową klasę zaskarbił sobie sympatię wielu kibiców.

Los Pudzianowskiego leży w Waszych głosach drodzy Internauci. Wystarczy tylko kliknąć myszką na sport.onet.pl i zagłosować na „Dominatora”. Kto zostanie Sportowcem Roku 2008? Głosujmy na Mariusza Pudzianowskiego!!!

pozdrawiamy

NUTRIFARM
best brands for you
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1021 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27408
Ma mój glos. Nie tylko " dla zasady" , ale za to co osiągnął! Pozdrawiam i Wesołych Świąt. :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

MIKOŁAJ OLIMP 2008

Następny temat

Sprint 50m Basen

electro
Polecane artykuły