Także tak mam tylko, ze z prawa noga ( jestem lewo nożny i lewo reczny - pozycja odwrotna czyli mankut). Staram sie robic ta noga jak najwiecej chociaz wiadomo, ze nie jest ona tak samo "przyswajalna" jak lewa.
Ciezko jest doprowadzic ja do takiego stanu w jakim jest lewa noga lecz mozna to zminimalizowac poprzez wszelkie wykonywania technik tą noga, cwiczenia koordynacyjne, kopniecia na tarcze itd.
Ciezko jest doprowadzic ja do takiego stanu w jakim jest lewa noga lecz mozna to zminimalizowac poprzez wszelkie wykonywania technik tą noga, cwiczenia koordynacyjne, kopniecia na tarcze itd.

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!