SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening- MASA (poprawka?) -świeżak

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1393
Jestem po miesiacu obiegowki , teraz drugi miesiac czyli juz"napierdzielanie" hehehe;PP Ziom z silki (instruktor) rozpisal mi trening co sądzicie o nim? ponizej zamiescze jescze kilka pytan...

Dzien 1 klata,grzbiet,brzuch
wyciskanie sztangi lezac 3x10,8,8
wyciskanie sztangi na skosie 3x8
butterfly 3x8
krzyzak ze wsparciem 3x8
wyciag do klatki 3x8
sklony grzbiet 3x12
spinanie brzucha na maszynie 3xMAX
rzymska lawka 3x MAX
twister 3x25

Dzien2 (bary,bic,tric)
-wyciskanie sztangielek siedzac 3x10,8,8
-wyciskanie sztangielek bokiem 3x10
-wyciskanie sztangielek przodem 3x10
-uginanie ramion ze sztanga stojac 3x10,8,8
-modlitewnik 3x10
-wyciag nachwytem 3x10
-francuski 3x8
-porecze 3xMAX

Dzien 3(nogi,brzuch,przedramie)
maszyna na czworki 3x12
maszyna na dwojki 3x12
suwnica wypychanie 3x12
lydki maszyna 3x10
przedramie
przedramie
brzuch machina 3xMAX
rzymska lawka 3xMax
twister

Mam 17 lat staz treningowy 1,5miecha... :P narazie powstrzymuje sie od krety choc mnie na nią ciągnie bo lezy w szafie , ale wyczytalem ze narazie to mi nic nie da a niechce na starcie 'z***ac' .

1.Czy ten trening jest dobry?
2.Nie mam diety jakiejs rozpisanej ale jem przed i po trenigu bialko/wegle . Staram sie wegle zlozone ale wiadomo snickersowi
trudno sie nie oprzec czasem :P.Czy dieta to koniecznosc?
3.Trener mowi zeby robic duzymi ciezarami ... No dobra ale jak dzis na klatke na prostej dalem 50kg to zrobilem 10 powtorzen z lekka asekuracja a potem 2seria juz 47,5 a trzecia 45 (to samo ze skosem ale mniejsze ciezary) czyli jakby progres w druga strone nie wiem czy to sens w sumie.. No i trener pytal sie czy po trenigu zakwasy mam na klacie a ja ze nie .. On na to ze zamale ciezary .. Mi sie tam wydaje ze poprostu klata nie wyrobiona dlatego , bardziej triceps boli . Chyba ze cos zle robie? Ale technika w sumie dosc opanowana bo mialem juz stycznosc z silka kiedys.

Odpowiedzcie jak mozecie na moje niejasnosci i doradzcie co jesc zeby wchodzilo (przed i po trenigu) z dieta ciezko bo mam szkole i nie moge jesc wszystkiego bo warunki nie pozwalaja.

Niedlugo kupuje jakis gainer .

MSR

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
A co ma rosniecie do MC? Jedynie tyle, ze wykonywanie tego cwiczenia pobudza produkcje hormonu wzrostu...

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5724
siema! więc tak: dobierz sobie taki ciężar żeby w pierwszej serii mieć jedno - dwa powtórzenia w zapasie. później rób progres (2,5kg np.) jeśli będziesz myślał że nie dasz rade drugiej serii to po prostu odczekaj jeszcze min między seriami. jeśli robisz masę to wykonuj wszystko dobrze i dokładnie, np. opuszczanie sztangi przy wyciskaniu rób tak samo wolno jak podnoszenie. nie zaczynaj od krety, weź lepiej tego gainera co od treningu to nie wiem o co chodzi w "krzyzak ze wsparciem" i "szkolny grzbiet" jeśli prowadzi Cię instruktor to wyjdź z założenia że skoro tam pracuje to jednak się na tym zna :) powodzenia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1393
http://www.allegro.pl/item457309641_nowy_kelton_pro_maszyna_krzyzak_pm3.html  - krzyzak ale strasznie uproszczony.

nie szkolny grzbiet :P tylko skłony grzbiet. - sklony na lawce zamiast martwego :)

dzieki za rady czekam na nastepne;]

MSR

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5724
hehe chyba się nigdy czytać nie nauczę
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
Goeniane polaczenia przy takim stazu... Klata + grzbiet przy takim stazu to raczej zabojstwo niz trening...

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1393
georgu - jak jestes taki pomocny to nie wiem po co sie odzywasz w ogole. Wymadrzyles sie i koniec tematu z twojej strony ,bardzo "profesjonalnie".

MSR

...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
Dalem ci do zrozumienia, ze plan jest zly... Czego oczekujesz? Ze uloze cos za ciebie? Zapomnij... Tutaj sie pomaga, a nie robi cos za kogos... Podpowiem ci, ze skrocone FBW bedzie dla ciebie najlepsze...

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1393
a moglbys jecze mi jedna rzecz podpowiedziec?
Mianowicie... Dlaczego klatka plus plecy w moim przypadku to zabojstwo?

MSR

...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
Bo sa to dwie 'duze' partie w sensie uzywanych ciezarow... Gdy skonczysz klate nie bedziesz mial juz sily na porzadny i godny silacza trening plecow i odwrotnie... I cwiczac tak przy takim stazu za pol roku bedziesz nam tu pisal o dysproporcjach i innych problemach...

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1393
No tak. Ale nie sadzisz ze przy obecnych ciezarach (nie sa to kolosy) tym bardziej ze nie robie martwego to az tak sie nie obciazam ?

MSR

...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53701 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403233
I blad, ze nie robisz martwego... Jest to jedno z najwazniejszych cw

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na bruch ;) rzeźba

Następny temat

biegi-plan treningu

electro
Polecane artykuły