Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
<imgs src="../../buziaki/2.gif" align=middle>
Pewnie trzeba będzie zmienić kontrahenta
ale to nie takie proste :-/
Szkoda
----------------------------------------------------------
Text tygodnia:
"siema mam pytanie dosc smieszne ale moze to kogos zaciekawi i zdola mi odpowiedziec na pytanie!!!!!!!1 Od razu napisze Nie smiac sie ze mnie!!!!!!! A chodzi mi o to czy jak se obejrze gole dupy przed treningiem to cos polepszy czy nie ??? Bo wydziela sie testosteron no wiecie o co mi biega hehehehe"
==== modka działu fitness ====
"kawa bezkofeinowa... papieros beznikotynowy... szampan bezalkoholowy... seks bez przyjemności <imgs src="../../buziaki/7.gif" align=middle>" <imgs src="../../buziaki/14.gif" align=middle>
Pewnie trzeba będzie zmienić kontrahenta
ale to nie takie proste :-/
Szkoda
----------------------------------------------------------
Text tygodnia:
"siema mam pytanie dosc smieszne ale moze to kogos zaciekawi i zdola mi odpowiedziec na pytanie!!!!!!!1 Od razu napisze Nie smiac sie ze mnie!!!!!!! A chodzi mi o to czy jak se obejrze gole dupy przed treningiem to cos polepszy czy nie ??? Bo wydziela sie testosteron no wiecie o co mi biega hehehehe"
==== modka działu fitness ====
"kawa bezkofeinowa... papieros beznikotynowy... szampan bezalkoholowy... seks bez przyjemności <imgs src="../../buziaki/7.gif" align=middle>" <imgs src="../../buziaki/14.gif" align=middle>
...
Za redaktorem "Kulturystyki i Fitness Sport dla Wszystkich" też coś jakby nie przepadał.
www.**********.pl
www.odzywki.pl
...
SOG za fotki
Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn
*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best
...
Więcej zdjeć X-mana w nastepnym wydaniu "Kulturystyki i Fitness Sport dla Wszystkich".
www.**********.pl
www.odzywki.pl
...
Jakim aparatem byly robione te fotki?
Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn
*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best
...
a jaka wage ma tam Xman?
Pozdrawiam,
NoRtOn
Zmieniony przez - norton w dniu 2003-01-14 17:54:49
Pozdrawiam,
NoRtOn
Zmieniony przez - norton w dniu 2003-01-14 17:54:49
Pozdrawiam,
NoRtOn
*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!

Krzysztof Piekarz


