SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

X-man. Znacie gościa?

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 23817


Chyba nas juz nie lubi.

www.**********.pl
www.odzywki.pl 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
<imgs src="../../buziaki/2.gif" align=middle>
Pewnie trzeba będzie zmienić kontrahenta
ale to nie takie proste :-/
Szkoda

----------------------------------------------------------
Text tygodnia:
"siema mam pytanie dosc smieszne ale moze to kogos zaciekawi i zdola mi odpowiedziec na pytanie!!!!!!!1 Od razu napisze Nie smiac sie ze mnie!!!!!!! A chodzi mi o to czy jak se obejrze gole dupy przed treningiem to cos polepszy czy nie ??? Bo wydziela sie testosteron no wiecie o co mi biega hehehehe"

==== modka działu fitness ====

"kawa bezkofeinowa... papieros beznikotynowy... szampan bezalkoholowy... seks bez przyjemności <imgs src="../../buziaki/7.gif" align=middle>" <imgs src="../../buziaki/14.gif" align=middle>
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 23817


Za redaktorem "Kulturystyki i Fitness Sport dla Wszystkich" też coś jakby nie przepadał.

www.**********.pl
www.odzywki.pl 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 23817


Może jak poćwiczy to się uspokoi.

www.**********.pl
www.odzywki.pl 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 23817


Jeszcze nie ma dość ?

www.**********.pl
www.odzywki.pl 
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 40153
SOG za fotki

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 23817
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 23817


Więcej zdjeć X-mana w nastepnym wydaniu "Kulturystyki i Fitness Sport dla Wszystkich".

www.**********.pl
www.odzywki.pl 
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 40153
Jakim aparatem byly robione te fotki?

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1150 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 23817
Dzięki Norton za soga. Nikon D100.

www.**********.pl
www.odzywki.pl 
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 40153
a jaka wage ma tam Xman?

Pozdrawiam,
NoRtOn


Zmieniony przez - norton w dniu 2003-01-14 17:54:49

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1302 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 18416
szkoda ze juz nie wpada na sfd
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MachiNacje

Następny temat

Prosze o ocene...

electro
Polecane artykuły