Witam. Chciałbym zacząć trening brzucha ABSII i w związku z tym potrzebuję zdobyć takie "podwieszki" pod łokcie jak na zdjęciu. (nie chodzi o to, że mam za słaby chwyt i że się nie mogę utrzymać wystarczająco długo, ale problem mam taki, że kiedyś od tego ćwiczenia miałem bóle po wewnętrznej stronie łokcia-chyba jakieś ścięgno czy coś w tym stylu i musiałem przez to odpuścić ten trening...)
Mógłby ktoś powiedzieć gdzie takie coś można dostać?? I jak to w ogóle poprawnie nazwać? bo prze wyszukiwarkę znalazłem jedynie paski i haki wzmacniające chwyt, no ale to zupełnie co innego, niż to co na zdjęciu...
Proszę pomóżcie, bo chcę wreszcie zacząć robić ABSII, a ćwiczenie na drążku, to w tym m\planie klucz do sukcesu:)
Mógłby ktoś powiedzieć gdzie takie coś można dostać?? I jak to w ogóle poprawnie nazwać? bo prze wyszukiwarkę znalazłem jedynie paski i haki wzmacniające chwyt, no ale to zupełnie co innego, niż to co na zdjęciu...
Proszę pomóżcie, bo chcę wreszcie zacząć robić ABSII, a ćwiczenie na drążku, to w tym m\planie klucz do sukcesu:)
Krzysztof Piekarz

Polecam 