Co myślicie o takim zestawie: Zależy mi na masie i sile.
NO Shotgun V3 + BSN Nitrix 360 + BSN AXIS HT 120 + PVL MUTANT MASS
Do tego przydałoby sie pewnie jeszcze jakies MONO lub Jabłczan. Zastanawiam sie jeszcze zamiast Shotguna nad NO-Xplode BSN.
DORADŹCIE COS
NO Shotgun V3 + BSN Nitrix 360 + BSN AXIS HT 120 + PVL MUTANT MASS
Do tego przydałoby sie pewnie jeszcze jakies MONO lub Jabłczan. Zastanawiam sie jeszcze zamiast Shotguna nad NO-Xplode BSN.
DORADŹCIE COS

Krzysztof Piekarz