OD 4 lat trenuje Kyoka i od 2 lat boks.
I ostatnio wkońcu do mnie dotarło że troche głupie jest trenować na boksie ręce a na kyoku kopnięcia skoro moge to połączyć zapisując się na Tajski boks.
Trenuje 6 razy w tygodniu 4x kyoka i 2 x boks.
I mam takie pytanko a mianowicie czy poradze sobie na zaawansowanej sekcji Taja czy jednak zacząć od początkującej?
Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność.
http://spameria.net/index.php
Krzysztof Piekarz
j/w pogadaj z trenerem moze byc tak ze da Cię na zaawansowana odrazu albo powie idz na początkującą i dopiero po jakims czasie Cię przeniesie