SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ambroziak- KREATYNA

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6433

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10990 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 88360
Hmmm...
Wiec:
- moge zjesc na noc 100g makaronu(ww) + odzywke bialkowa - powiedzmy na 30 min przed snem i nie zaburzy to snu ( wiadomo ze podczas snu najlepiej sie rosnie )
- jest to nawet wskazane bo mam MegaSuperHiper Szybka przemaine materii...


_____________
misOO
gg: 949687
Zapraszam na SFD w sieci IRC: #sfd
Najaktywniejsi na kanale: http://www.6irc.net/~bosman/ 
instrukcja jak wejść: http://www.area57.one.pl/irc/


Chesz wiedziec jak zdobyc 10kg czystego miesnia w miesiac, wyciskac 200kg na klate bez sterydoow i odzywek ? nie chodzac na silownie? a przy okazji sie wzbogacic o 1000zl miesiecznie ? i miec najlepsze laski ?
Odpowiedzi poznasz wciskajac ten maly link w prawym dolnym rogu mojej wypowiedzi

Pozdro/

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3393 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15438
misoo, przy swojej przemianie materii możesz jak najbardziej zjeśc taki posiłek. Bialko w takiej ilości z pewnością nie zakłoci Ci snu, zwłaszcza jeżeli spożyjesz przy tym równiez węglowdany. Z drugiej jednak strony nie musisz faszerowac sie na noc makaronem (wystarczy mniejsza porcja węglowodanów). Wszystko zalezy od tego kiedy kończysz trening. Jeżeli ćwiczysz w godzinach późno popołudniowych lub wieczorem, to z pewnością ten makaron będzie dla Ciebie korzystny, gdyż pozwoli lepiej uzupełnić glikogem w mieśniach. Jeżeli natomiast ćwiczysz wcześniej, i po treningu dostarczysz odpowiednią ilość węglowdanów, to nie ma konieczności jedzenia na noc jeszcze makaronu. Mięsnie mają określona pojemność jeżeli chodzi o zatrzymywanie glikogenu.

szukala
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
bo mam MegaSuperHiper Szybka przemaine materii... ja dokladnei taksamo niestety
co do gotowanego zarcia - trudno namowic staruszke zeby codziennie wdomu bylo mleko i jajka a co dopiero mowa o ryzu i kuraku....
no co ja zrobie - chyba niepojde krasc?
i jeszcze co do glukozy - ile jej wkoncu brac???
bo ztego co wyczytaem w dziale olimp to organizm ma naturalne zapasy rybozy takze w pierwszym cyklu kreatynowym chyba niema sensu jej brac...
to taksam jak z bialkiem - jesli koles co wazy 100kilogramow je codziennie 250g bialka z diety to poco ma jesc dodatkowe 50 g z ozdywki???

pozdrawiam

ps: jak przekonac mame ze 33cm w bicu to niejest zaduzo(ona tak uwaza) tylko owiele zamalo i musze duzo jesc zeby dorobc sie prawidlowej wagi??

najlepsiejszy dzial w historii
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=134&forum_title=Sporty Extremalne 
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 79473
Powiedz mamie ze ja mam 44 i to tez nie jest duzo...wrecz odwrtonie, za malo...:)

Moderator
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 3393 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15438
Misoo, jest mi trudno odpowiedzieć czy powinieneś, i ile powinieneś dostarczać białka z odżwyki. Wszystko zalezy od tego jak wygląda Twoja dieta. Jeżlei dostarczasz 250g dobrego jakościowo białka, to rzeczywiście odżywka jest zbyteczna. Z drugiej jednak strony odzywka bialkowa ma nie tylko za zadanie dokładanie białka do diety, ale przede wszystkim jest potrzebna wtedy kiedy miesnie potrzebują bardzo szybko dobrego jakościowo białka - a wiec odżywka idealnie sprawdza sie po treningu. Pod względem skuteczności, z odżywką po wysiłku nie moze się równać praktycznie żaden inny produkt spożywczy. Tak wiec jeżeli sa ograniczone fundusze warto chociaż raz dziennie wypic sobie koktajl białkowy po treningu ( nawet pewnym kosztem ograniczenia białka w diecie). z pewnością, porcja koktajlu białkowego nie kosztuje nic wiecej niż np. porcja piersi z kurczaka. Pamietaj jednak, że jeżeli masz szybką przemianę materii, nie powinno być u Ciebie zbyt duzo bialka w diecie w stosunku do innych składników pożywienia (bo za bardzo nakręca się metabolizm). Tak wiec ograniczenie spozycia białka na rzecz węglowodanów już daje pewne oszczędności które np. można zainwestowac w kreatynę. A tak na marginesie nie prowadzisz czasami zbyt forsownych treningów?

szukala
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10990 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 88360
to do odpowiedzi manijaq taaaak ? nie mojej...(mala pomylka )


_____________
misOO
gg: 949687
Zapraszam na SFD w sieci IRC: #sfd
Najaktywniejsi na kanale: http://www.6irc.net/~bosman/ 
instrukcja jak wejść: http://www.area57.one.pl/irc/


Chesz wiedziec jak zdobyc 10kg czystego miesnia w miesiac, wyciskac 200kg na klate bez sterydoow i odzywek ? nie chodzac na silownie? a przy okazji sie wzbogacic o 1000zl miesiecznie ? i miec najlepsze laski ?
Odpowiedzi poznasz wciskajac ten maly link w prawym dolnym rogu mojej wypowiedzi

Pozdro/

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja o glukozie i tak sie niedowiedzialem.....

najlepsiejszy dzial w historii
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=134&forum_title=Sporty Extremalne 
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10990 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 88360
ja stosuje 30g glukozy na porcje i cykle z taka dawka wychodza lepiej (efekty) niz bez niej...


_____________
misOO
gg: 949687
Zapraszam na SFD w sieci IRC: #sfd
Najaktywniejsi na kanale: http://www.6irc.net/~bosman/ 
instrukcja jak wejść: http://www.area57.one.pl/irc/


Chesz wiedziec jak zdobyc 10kg czystego miesnia w miesiac, wyciskac 200kg na klate bez sterydoow i odzywek ? nie chodzac na silownie? a przy okazji sie wzbogacic o 1000zl miesiecznie ? i miec najlepsze laski ?
Odpowiedzi poznasz wciskajac ten maly link w prawym dolnym rogu mojej wypowiedzi

Pozdro/

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1114 Napisanych postów 19836 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 162922
hmm to czy dobrze by bylo po treningu pic z 40g carbo a z 30 m. pozniej odzywke bialkowa a za kolejne np.40 m. pelny posilek np. piers i ryz

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 9767 Wiek 5 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23579
Miso napisał, że bierze 30 g glukozy do 5 g kreatyny, i to jest dobra odpowiedź. Wprawdzie, najskuteczniejsza jest dawka ok. 70 g, ale takie wysokie dawki szybko rozwijają insulinooporność - 30 g jest w miarę bezpieczne.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

CYKL DLA MNIE

Następny temat

Do specjalistów...

electro
Polecane artykuły