Szacuny
0
Napisanych postów
10
Wiek
41 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
502
Ja robię taką samą surówkę tylko dodaje jeszcze poszatkowanego ogórka i rzodkiewkę. Do tego całość polewam dużą ilością oliwy z oliwek, dodaje trochę octu balsamicznego dla smaku a z przypraw proponuje trochę ziół prowansalskich, przyprawy do sałatek i tyle:)