SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Proźba o wyjaśnienie

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3195

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1106
Witam, wczoraj dostałem zasłużonego bana z własnej głupoty od Banana za niedopatrzenie regulaminu, dzisiaj niestety moje konto zostało zablokowane przez Pitt Bulla do listopada. Mógł bym się dowiedzieć dlaczego aż tak długa kara?
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99460
Sucre gdzie ty widzisz ten Spam ? Wszystko było pisane w pełnej powadze











...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43675
ta jeszcze w miarę krótka.
podrzucę mu ten link
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1106
Dziękuję bardzo
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
Witam,
moj ban - jasny , cieszę się
niesety musialem ich wczoraj nałożyc okolo 10 by ludzie po czesci zrozumieli, i chyba tez nie do konca, iz najpierw nalezy CZYTAĆ a potem sie wpisywac i udzielac, tym bardziej w tak powaznym konkursie

Odnosnie przedłuzenia bana nic mi o tym niewiadomo, napisalem juz do pitt bula, nie ma go chyba w tej chwili, wiec jak sie zjawi to odpisze
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 182786
eeee?
zadnego bana nie dawalem
w logach z banow takze nie ma nic o tym bym Ci bana dal
napewno o mnie Ci chodzi?
Ja tam widze tylko jednego bana ktorego dal Ci wlasnie Banan

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2008-10-15 13:10:38

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 182786

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
Faktycznie , data bana to 2008-11-04 15:42:51

dostales 21 dni - ode mnie
kolejne osoby dostawały juz 30 dni, a jak bedzie potrzeba to bany będą jeszcze dłuższe , tylko w ten sposób jest nadzieja iż ludzie zaczną najpierw czytać regulaminy, informacje zawarte specjalnie wytłuszczoną czcionką na początku 1 posta, a nie bezsensu spamować - bo to własnie zrobiles w tamtym temaacie , skoro nie spełniałes wymogów by oddac WAŻNY głos
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1106
Rozumiem, tak zabrakło mi kilka dni żeby oddać głos tak jak pisałem wyżej moje niedopatrzenie. Po prostu chciałem się dowiedzieć czy rzeczywiście kara na taki okres, bo w temacie napisane było że kara na 7 dni

btw. Pitt moja pomyłka, przyszło do mnie powiadomienie o skasowaniu posta przez Ciebie, to pomyślałem że z rozmachem i bana wlepiłeś
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 182786
nie wrzucam banow z rozmachu ;)
spoko , wazne ze sie wyjasnilo

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2008-10-15 13:53:52

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
W temacie jest info iz 'spam bedzie karany 7 dniowym banem'
a to nie odnosi sie do złego głosowania (spam czyli smiecenie, pisanie nie na temat w temacie z ankietami), owszem moze Ty sie pomyliles, a ktos inny moze chcial dodac komus jeden glos, inny nasciemniac, kolejny liczył na to iż go nikt nie wypatrzy...
z reguły nie wrzucam wszystkich do jednego worka, tutaj niestety jak napisalem jest to zbyt powazny konkurs, bym ja teraz jeszcze mial dochodzić do tego ,co kierowało kim , ze oddał glos mimo iz złamal regulamin, glosujac - a majac date rejestracji po 15.06.2008r.
nie mam na to czasu,
a taka nauczka pozostanie w Twojej głowie na przyszlosc , kolejny raz jestem pewny ,bedziesz czytał znacznie dokladnie wszelkie regulaminy, itd.

Zmieniony przez - Banan w dniu 2008-10-15 14:11:54
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1106
Dobra, wszystko jest jasno i klarownie napisane. Dzięki za szybkie odpowiedzi, pozostaje mi jedynie poczekać aż ban zejdzie. Sorka za całe zamieszanie.
Pozdrawiam.

Zmieniony przez - Bezelu_Ban w dniu 2008-10-15 14:21:34
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o usuniecie postu.

Następny temat

Pytanie

electro
Polecane artykuły