Wiem że było już tyle pytań i odpowiedzi ale jeszcze raz zadam pytanko.
Która ława lepsza
http://www.marbo-sport.pl/p,pl,67,marbo semi-pro - wzmocniona lawka regulowana ze stojakami ms-l005.html
czy
http://allegro.pl/item453568582_mocna_i_wygodna_lawka_magnus_integra_black_hawk.html
Wiem że KELTON najlepszy ale pytam się może ktoś miał do czynienia z tymi ławkami.
Która ława lepsza
http://www.marbo-sport.pl/p,pl,67,marbo semi-pro - wzmocniona lawka regulowana ze stojakami ms-l005.html
czy
http://allegro.pl/item453568582_mocna_i_wygodna_lawka_magnus_integra_black_hawk.html
Wiem że KELTON najlepszy ale pytam się może ktoś miał do czynienia z tymi ławkami.
Krzysztof Piekarz
