SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Znowu pytanie o ławeczkę

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21810
Wiem że było już tyle pytań i odpowiedzi ale jeszcze raz zadam pytanko.
Która ława lepsza
http://www.marbo-sport.pl/p,pl,67,marbo semi-pro - wzmocniona lawka regulowana ze stojakami ms-l005.html
czy
http://allegro.pl/item453568582_mocna_i_wygodna_lawka_magnus_integra_black_hawk.html
Wiem że KELTON najlepszy ale pytam się może ktoś miał do czynienia z tymi ławkami.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 226 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2973
Ja posiadam ławeczkę magnusa, wygodna na maxa, stabilna i wytrzymała. Kelton raczej jeszcze wytrzymalszy ale magnus ma modlitewnik
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 539 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43081
celuj w spartan z keltona, nie kupuj gówna !

My game plan to be trained heavy, military
Mind of a Thug Lord, sittin in the cemetary

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21810
Xwrite a jak w spartanie z szerokością stojaków. Słyszałem że są w miejscu gdzie najwygodniej chwycić sztangę ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1174
Wez marbo ta semi-pro, bedziesz zadowolony.Ja mam z osobnymi stojakami,ale ta ma super rozstaw.Jak szukalem swojej znalazlem temat gdzie bylo o rozstawie spartana:
https://www.sfd.pl/czy_da_sie_ta_lawke_przerobic-t350324-s2.html
i dlatego jej nie wzialem.Marbo ma lepszy rozstaw.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1871
Ławeczka magnusa bardzo wygodna i stabilna
co do marbo to nie miałem jeszcze okazji ćwiczyć.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9317 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45818
mam z marbo ,wykonanie średniej jakości ,trzęsie się na boki lekko

PRO MODERATOR DZIAŁU

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1174
Za cene home to wydaje mi sie ze stosunek cena/jakosc powinna wypadac dobrze.
Ja mam semi pro i jest kozak
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki drążek do podciągania??

Następny temat

Pytanie odnośnie gryfu

Shoty
Polecane artykuły