Witam, mam prośbe do tych ktorzy maja wyciag do sciany masiv. Ile u was wynosi maxymalna mysokość?
Na aukcji pisze do 215 jednak ja wczoraj dostalem wyciag, skladam go a tam max wychodzo 200!!
Niewiem o co chodzi...
jesli ktos z wa moze to podajcie wymiary swojego i jesli ktos ma taka mozliwosc to calkowita dlugosc stopki( stopy ktora sie wklada w wyciag na dole)
Pomóżcie prosze!
Pzdr.
Na aukcji pisze do 215 jednak ja wczoraj dostalem wyciag, skladam go a tam max wychodzo 200!!
Niewiem o co chodzi...
jesli ktos z wa moze to podajcie wymiary swojego i jesli ktos ma taka mozliwosc to calkowita dlugosc stopki( stopy ktora sie wklada w wyciag na dole)
Pomóżcie prosze!
Pzdr.
Krzysztof Piekarz

