SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nie równa klatkla :((

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9853
Witam wszystkich! Mam pytanie co do mojej klatki, o tóż wydaje mi sie ze prawa strone klatki mam bardziej wycwiczona od lewej , nie wiem czy to przez to, ze mam krzywy kregoslup czy zle cwicze...Da sie to jakos skorygowac czy juz za pozno ?? Pomocy

"Wstan i Walcz"-Marek Piotrowski

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26217
ja mam to samo ale z cala lewą polową (grzbietu, brzucha, bicepsy,tricepsy, i klata) i niewiem czy w zwiazku z tym nie cwiczyc np. 2 razy wiecej lewą strona (tj. robie 1 powtuzenie prawa na 2 lewą) - NIGDY w zyciu tak nei rób... chyab ze z wyraznego zalecenia rehabilitanta...

tak jak ktos wpsomniał basen na pewno wskazany ale mysle ze najrozsadniej bedzie jelsi wybierzesz si so lekarza i tam uzyskjasz informacje cop dalej ropbic byc moze zaleci jakies lekkie cwiczenia na siłowni...

zdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21060 Napisanych postów 71746 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 577368
Dysproporcje się zdarzają.
Jeśli masz wadę postawy jest to możliwe.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9853
Byłem u masarzysty i powiedzial mi, ze niestety mam skrzywienie boczne moze to przez to tak sie dzieje z moja klatka...czekam na inne odp

"Wstan i Walcz"-Marek Piotrowski

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1855 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18383
Popraw technike samo powinno z czasem sie wyrówac jeżeli dystproporcja nie jest bardzo wielka sam mam ale powoli mi się koryguje

przede wszystkim bądź w formie!

...
Napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21060 Napisanych postów 71746 Wiek 43 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 577368
Kwestia kto na ile widzi ową dysproporcję.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4230 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26217
ale oszukiwac sie samemu tez nie ma co

zdr.

"Staraj się dążyć do doskonałości, rób więcej niż możesz,
kochaj przyjaciół, mów prawdę, bądź wierny oraz szanuj swojego ojca i matkę.
Te zasady pomogą Ci osiągnąć mistrzostwo, uczynią Cię silniejszym,
napełnią nadzieją i wskażą Ci drogę ku wielkości." - Joe Weider®

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9853
No w prawdzie nie jest taka wielka roznica ale wiadomo, ze chcialoby sie miec rowniotka:D

"Wstan i Walcz"-Marek Piotrowski

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 322 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23146
Ja tez mam boczne skrzywienie kregosłupa (skoliza) i w przypadku klatki piersiowej przestawiłem sie na sztangielki,wyciągi ect..
Martwy ciąg zastąpiłem ławką rzymską z obciązeniem,wiosłowanie robie na maszynach,dużo sie podciągam
Jeśli masz podobny problem radze uwzględnić te ćwiczenia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9853
Dzieki :) ale nie mam wyciagu i robie martwy ciag , wioslo itd niestety;] tez sie staram podciagac duzo ...

"Wstan i Walcz"-Marek Piotrowski

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 511 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9853
Nie wiem o co chodzi z ta lawka rzymska...
Staram sie robic dosyc malymi obciazeniami i bol troche minal,
znalazlem tez jakies cwiczenia rozciagajace plecy i jest o wiele lepiej:) Pzdr i zdrowiej

"Wstan i Walcz"-Marek Piotrowski

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 114
ja mam to samo ale z cala lewą polową (grzbietu, brzucha, bicepsy,tricepsy, i klata) i niewiem czy w zwiazku z tym nie cwiczyc np. 2 razy wiecej lewą strona (tj. robie 1 powtuzenie prawa na 2 lewą) czy bez takich ceregieli jest szansa że sie wszystko wyrowna ??? ps. mam 14 lat
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozciągliwość mięśni płaskich

Następny temat

ZŁAMAŁEM OBOJCZYK :(

electro
Polecane artykuły