witam mam takie pytanie, gdy ruszam nadgarstkami i stawami skokowymi to slychac dosc wyraznie jak mi strzelaja kosci(np krazenie nadgarstkami i stawami skokowymi), chociaz bolu nie odczuwam, co o tym sadzicie? czy to normalne?
;)
Krzysztof Piekarz
