Szacuny
0
Napisanych postów
12
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
237
Witam Szanownych Panow.Mam pytanie.Czy w diecie redukcyjnej,niskoweglowodanowej,jest sens jeden dzin w tygodniu np.niedziela robic jednodnoiwe ladowanie weglami?z gory dzikuje i serdecznie pozdrawiam.
Szacuny
0
Napisanych postów
36
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1283
Nie zgodzę się, tzn. jeśli podczas redukcji dodatkowo ćwiczymy, to ładowania potrafią przyśpieszyć redukcję. Zauważyłem to u siebie - przez długi czas miałem uprzedzenia co do ładowań, ale gdy po kilku tygodniach w końcu się na nie zdecydowała tydzień później miałem zaobserwowałem spadek na wadze większy niż bez ładowań. Ładowanie glikogenem mieśni poprawia nasz metabolizm i jakość ćwiczeń siłowych - jeśli prowadzimy dobrze CKD to praktycznie wszystko idzie jako glikogen w mięśnie, a nie tłuszcz. Pamiętam, że na takim ładowaniu wciągałem ponad 5000kcal i tak na kilka dni waga wzrastała z powodu wody jaką gromadzi organizm, ale potem spadała i to szybciej niż bez ładowania. Ostateczny bilans przemawiał za stosowaniem ładowań, więc teraz robię regularnie co 2 tyg.