Mam pytanie bo po przeczytaniu paru arktukułów głowa mnie boli od rozbieznosci
w jednym piszą że WW powinno osiagnac 70 % a tłuszcze tylko 10 chodzi o kalorie jak dla mnie to głupota, jestem raczej zwolennikem opcji po równo z przewaga 5-10 WW a najlepiej 33% Tłuszcze 33% Białko 33% WW zwlaszcza ze sie lecze na pasozyty
i musze unikac ww ****a
zwłaszcza tych oczyszczonych o wyzszym indeksie glikemicznym no i jak ktos stosował bardziej zrównowazonom diete w ilosciach WW T i B to prosze o wypowiedz czy to dobrze działa druga sprawa to ze staram sie nie jesc miesa bo u mnie jest tak nafaszerowane ty mi gównami ze hej i czy nie przeszkodziło np zamiast miesa 4 razy w tygodniu zjesc białka jaj wiem ze to nie to samo ale te mieso to syf i cos sie hcialem zapytac jeszcze aha wiecie czy moze w piotr i paweł maja olej lniany ale ten dobrej jakosci
wysokolenowy czy jakos tak na zimno tłoczony a no i te 33 % tłuszczu głownie zdrowego czy li z oleju lnianego
strzałka
Zmieniony przez - JFKZ w dniu 2008-07-18 22:42:56
Pokój z wami bracia i siostry pamiętajcie że nie pięści ale język jest ostry
Krzysztof Piekarz