SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kontuzja Łydki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2350

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36
Witam, wczoraj podczas meczu, stanąłem na piłce i się wywróciłem na prawą nogę, a dokładnie na łydkę w okolicach kolana, chociaż myślę że na kość piszczelową.. ale miałem zgiętą przy lądowaniu i dlatego mnie tak to bardzo martwi, jak siedzę, zginać mogę itp. ale kiedy chodzę, lub poruszam stopą lub nogą poniżej kolana, ból w łydce się nasila.. i mnie strasznie boli.. W poniedziałek idę do lekarza, jak myślicie co mi jest? Skręcenie kolana? Chociaż żadnego opuchnięcia nie widzę, jest tylko ból..

Heerenven<3

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 107043 Napisanych postów 381294 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720151
no to cię boli łydka czy kolano?lekarz jak coś, zrobi prześwietlenie i będziesz wiedział co jest.Ja bym nie czekał do poniedziałku jedz na pogotowie tam od ręki ci zrobią rentgen.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36
Mi się wydaje, że jest to coś ze ścięgnem Achillesa ponieważ, kiedy zginam stopę przy chodzeniu mnie boli i pulsuje na cały tył Łydki a szczególnie na jej górną cześć. Dzisiaj pójdę do chirurga i zobaczę co i jak i napisze.

Heerenven<3

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozstępy na łydkach

Następny temat

dziwny ból w szyi ?

electro
Polecane artykuły