Jak w temacie, czy te pulpeciki to dobre źródło białka i ile może zawierać tłuszczu:
http://img380.imageshack.us/img380/3325/img0736nx4.jpg
Oraz to- http://img134.imageshack.us/img134/8898/img0737zy1.jpg przeczytałem, że polędwica z kurczaka zawiera 20,4g białka oraz tylko 1,2g tłuszczu - czy to właśnie ta czy inna?
Dzięki z góry :)
http://img380.imageshack.us/img380/3325/img0736nx4.jpg
Oraz to- http://img134.imageshack.us/img134/8898/img0737zy1.jpg przeczytałem, że polędwica z kurczaka zawiera 20,4g białka oraz tylko 1,2g tłuszczu - czy to właśnie ta czy inna?
Dzięki z góry :)
Krzysztof Piekarz
