Witam,
mam niezły dylemat. 1,5 tygodnia temu zacząłem ostry trening. Robiłem serie potrójne na jedną partie mięśni. W tym przypadku był to biceps. Ale w skrócie- przy ostatnim ruchu sztangą pomogłem sobie ciałem i bach! poczułem cholerny ból...który dochodził z pleców a dokładnie z okolic prawej łopatki(nie wiem jaki to mięsień).
Nie trenuje teraz 1 tydzień... w sumie bólu nie czuję tylko w niektórych pozycjach ...gdy sie schylę bardzo mocno wyginając ciało.
Teraz tak : Energia mnie rozpiera...opona rośnie więc czy jest chociaż możliwość żebym uprawiał chociaż jogging czy lepiej przesiedzieć ten okres ?
Pozdrawiam
mam niezły dylemat. 1,5 tygodnia temu zacząłem ostry trening. Robiłem serie potrójne na jedną partie mięśni. W tym przypadku był to biceps. Ale w skrócie- przy ostatnim ruchu sztangą pomogłem sobie ciałem i bach! poczułem cholerny ból...który dochodził z pleców a dokładnie z okolic prawej łopatki(nie wiem jaki to mięsień).
Nie trenuje teraz 1 tydzień... w sumie bólu nie czuję tylko w niektórych pozycjach ...gdy sie schylę bardzo mocno wyginając ciało.
Teraz tak : Energia mnie rozpiera...opona rośnie więc czy jest chociaż możliwość żebym uprawiał chociaż jogging czy lepiej przesiedzieć ten okres ?
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz
sadze ze nadciagnales go.Zrob przerwe od treningow az bol ustanie,jesli nie ustanie wybierz sie do lekarza po jakas konkretna masc chociaz watpie zeby to bylo konieczne. Ps.wlacz do treningu dobry streetching oraz pozadna rozgrzewke zawsze najbardziej przykladaj sie do rozgrzewki miesnia ktory bedzie trenowal danego dnia oraz delikatnie go rozciagaj (najlepiej po rozgrzewce).I mozesz wlaczyc
Gdy stanelem przed lustrem i sie wyprostowalem zauwazylem ze wcale nie jestem w pozycji pionowej tylko od pasa w góre moja sylwetka pochyla sie w strone tej lewej lopatki, tak jakby cos ciagnelo moja reke w dol 
