SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Zerwany miesien

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 469 Wiek 23 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7965
Jestem po zerwanym miesniu prostym na czworce. Mam juz zaczynac rozciaganie I cwiczenia ekscentryczne z malym ciezarem. Polecicie jakis zestaw?

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1757 Napisanych postów 47273 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 479501
Najlepiej jakbyś skonsultował się w tym celu bezpośrednio ze swoim lekarzem, fizjo prowadzącym ponieważ musi to być dobrane indywidualnie do Twojego stanu , samego po urazie jak i czynnościowego.

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 469 Wiek 23 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7965
Wlasnie prowadzacy mi to kazal robic. Jedynie co powiedzial to, ze np. Cwiczenie na suwnicy. A no I tez zalecil elektrostymulacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1757 Napisanych postów 47273 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 479501
No to jak masz bezpośrednio wytyczne inwidualnie dobrane dla Ciebie od osoby prowadzącej się to tego trzymaj i z nią konsultuj dalsze działanie , czasem dokładnie coś samemu może pogorszyć sprawę

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy homoseksualizm to zaburzenie ?