SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kopanie leżącego

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11913

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9761
Slaby nigdy nie kopałem leżącego zbiorowo ja byłem kopany zbiorowo.

hahaha

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79498
No to współczuję tej nieprzyjemności w takim razie...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 462 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2948
Dosiad na ulicy ???? Raczej zły pomysł, lepiej komuś nadepnąć na głowę. Nigdy nie wiadomo, czy w bramie nie stoją kolesie.

Zbyt dużo oglądacie UFC.

Im więcej potu na treningu tym mniej krwi w walce

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9761
Dlatego już słaby nie podskakuje do nikogo.

hahaha

...
Napisał(a)
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 13762 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 93464
Kreiten w jakiej bramie? dosiad w 1vs1 to zły pomysł?

Business as usual

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31412
bije sie po to żeby zniszczyc smiecia ktory zagraza mojemu zdrowiu i zyciu, oczywiscie jestem za, choć jak niektorzy pisali to dosc niebezpieczne lepiej z dosiadu oklepac komus maske.
...
Napisał(a)
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 886 Napisanych postów 35146 Wiek 87 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 814700
za

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 705 Napisanych postów 4379 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 75808
w bodajże 1993 w Jarocinie jeden cymbał chciał nam skroić kumpla, a nie zauważył, że stoi nas trzech za jego plecami.
Od kopania rozpadły mi się glany
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31412
jeszcze powiedz ze w 93 chcieli mu skroić telefon komorkowy to juz w ogole padne na twarz
...
Napisał(a)
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 13762 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 93464

Business as usual

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

MMANIAK.PL-pytania,sugeste,rozmowy z nowym partnerem działu!

Następny temat

Crazy Muay Thai Fighter

electro
Polecane artykuły