...
Początkujący
Szacuny
1
Napisanych postów
910
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
11088
Tydzień 15
Poniedziałek 12.05.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 18.00)
1. Grenoble - Chateauroux 1
2. Troyes - Sedan 1
3. Hammarby - Gefle 1
4. Elfsborg - IFK Goeteborg 2
5. Paks - Ujpest 1
...
Początkujący
Szacuny
1
Napisanych postów
6460
Wiek
33 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
25989
Tydzień 15
Poniedziałek 12.05.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 18.00)
1. Grenoble - Chateauroux 1
2. Troyes - Sedan x
3. Hammarby - Gefle x
4. Elfsborg - IFK Goeteborg 2
5. Paks - Ujpest 1
...
Początkujący
Szacuny
4
Napisanych postów
1800
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
72338
Poniedziałek 12.05.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 18.00)
1. Grenoble - Chateauroux 1
2. Troyes - Sedan 1
3. Hammarby - Gefle 1
4. Elfsborg - IFK Goeteborg 1
...
Początkujący
Szacuny
1
Napisanych postów
910
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
11088
Wtorek 06.05.2008 - Środa 07.05.2008 (typujemy do wtorku do godz. 17.00)
1. Bristol City - Crystal Palace 1
2. Hull - Watford 1
3. Liberec - Sparta Praga (neutr.) 2
4. Legia - Wisła Kraków (neutr.) 2
5. Gretna - Hearts 2
6. Cherno More - Litex Łowecz (neutr.) 2
7. Hajduk Split - Dinamo Zagrzeb 1
8. AEK - Panathinaikos 2
9. Motor Lublin - GKS Katowice x
10. Zenit St. Petersburg - Rangers (neutr.) 1
...
Początkujący
Szacuny
4
Napisanych postów
1800
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
72338
Wtorek 06.05.2008 - Środa 07.05.2008 (typujemy do wtorku do godz. 17.00)
1. Bristol City - Crystal Palace 1
2. Hull - Watford 1
3. Liberec - Sparta Praga (neutr.) 2
4. Legia - Wisła Kraków (neutr.) 2
5. Gretna - Hearts X
6. Cherno More - Litex Łowecz (neutr.) 2
7. Hajduk Split - Dinamo Zagrzeb 2
8. AEK - Panathinaikos X
9. Motor Lublin - GKS Katowice 1
10. Zenit St. Petersburg - Rangers (neutr.) 1
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
238
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
3635
Wtorek 06.05.2008 - Środa 07.05.2008 (typujemy do wtorku do godz. 17.00)
1. Bristol City - Crystal Palace X
2. Hull - Watford 1
3. Liberec - Sparta Praga (neutr.) 2
4. Legia - Wisła Kraków (neutr.) 1
5. Gretna - Hearts 2
6. Cherno More - Litex Łowecz (neutr.) X
7. Hajduk Split - Dinamo Zagrzeb 1
8. AEK - Panathinaikos 2
9. Motor Lublin - GKS Katowice 1
10. Zenit St. Petersburg - Rangers (neutr.) 1
...
Początkujący
Szacuny
1
Napisanych postów
6460
Wiek
33 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
25989
Wtorek 06.05.2008 - Środa 07.05.2008 (typujemy do wtorku do godz. 17.00)
1. Bristol City - Crystal Palace 1
2. Hull - Watford 1
3. Liberec - Sparta Praga (neutr.) 2
4. Legia - Wisła Kraków (neutr.) 2
5. Gretna - Hearts 2
6. Cherno More - Litex Łowecz (neutr.) 2
7. Hajduk Split - Dinamo Zagrzeb 2
8. AEK - Panathinaikos 1
9. Motor Lublin - GKS Katowice X
10. Zenit St. Petersburg - Rangers (neutr.) 1
...
Początkujący
Szacuny
22
Napisanych postów
2409
Wiek
33 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
17442
Wtorek 06.05.2008 - Środa 07.05.2008 (typujemy do wtorku do godz. 17.00)
1. Bristol City - Crystal Palace X
2. Hull - Watford 1
3. Liberec - Sparta Praga (neutr.) 2
4. Legia - Wisła Kraków (neutr.) 2
5. Gretna - Hearts 2
6. Cherno More - Litex Łowecz (neutr.) 2
7. Hajduk Split - Dinamo Zagrzeb 2
8. AEK - Panathinaikos 2
9. Motor Lublin - GKS Katowice x
10. Zenit St. Petersburg - Rangers (neutr.) 1
"Everyone has a plan until they get punched in the face."
...
Początkujący
Szacuny
3
Napisanych postów
5444
Wiek
12 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
67816
Wtorek 06.05.2008 - Środa 07.05.2008 (typujemy do wtorku do godz. 17.00)
1. Bristol City - Crystal Palace X
2. Hull - Watford 1
3. Liberec - Sparta Praga (neutr.) 2
4. Legia - Wisła Kraków (neutr.) 2
5. Gretna - Hearts 2
6. Cherno More - Litex Łowecz (neutr.) 2
7. Hajduk Split - Dinamo Zagrzeb 1
8. AEK - Panathinaikos X
9. Motor Lublin - GKS Katowice 1
10. Zenit St. Petersburg - Rangers (neutr.) 1
...
Początkujący
Szacuny
12
Napisanych postów
4502
Wiek
35 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
15443
Tydzień 15
Poniedziałek 12.05.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 18.00)
1. Grenoble - Chateauroux X
2. Troyes - Sedan 1
3. Hammarby - Gefle 1
4. Elfsborg - IFK Goeteborg X
5. Paks - Ujpest 2
Wtorek 06.05.2008 - Środa 07.05.2008 (typujemy do wtorku do godz. 17.00)
1. Bristol City - Crystal Palace 2
2. Hull - Watford X
3. Liberec - Sparta Praga (neutr.) 1
4. Legia - Wisła Kraków (neutr.) 1
5. Gretna - Hearts 2
6. Cherno More - Litex Łowecz (neutr.) X
7. Hajduk Split - Dinamo Zagrzeb X
8. AEK - Panathinaikos 1
9. Motor Lublin - GKS Katowice 2
10. Zenit St. Petersburg - Rangers (neutr.) 1
Zmieniony przez - diakonos_0 w dniu 2008-05-13 19:02:43
Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego