witam chciałbym zrobic cykl na xpand tylko nie wiem który wybrac nowy czy stary czytałem ze w xpand jest bardzo duzo kofeiny , jedna porcja to równowartosc 16 filizanek kawy czy to prawda jesli tak to która formuła zawiera taka dawke
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
16?
nie nie...
Xpand Recovery - bez kofeiny
Xpand Energized - z kofeina
jesli nie chcesz z kofa to bierz zwyklego
nie nie...
Xpand Recovery - bez kofeiny
Xpand Energized - z kofeina
jesli nie chcesz z kofa to bierz zwyklego

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf
...
ENERGIZED MATRIX
(L-tyrozyna, kofeina, N-Acetyl cysteina, L-fenyloalanina,
siarczan wanadylu) 1600 mg
to by było 16 kaw jeśli chodziłoby o samą koffe, jak widzisz to 1.6g to mieszanka, koffy jest tam mniej.tak jest jak sie składu nie umie czytać, a swoją droga do dupy też te składy podają.pzdr.
(L-tyrozyna, kofeina, N-Acetyl cysteina, L-fenyloalanina,
siarczan wanadylu) 1600 mg
to by było 16 kaw jeśli chodziłoby o samą koffe, jak widzisz to 1.6g to mieszanka, koffy jest tam mniej.tak jest jak sie składu nie umie czytać, a swoją droga do dupy też te składy podają.pzdr.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz