pewnie dzis albo jutro ktos wrzuci zeby nabic sobie punktow. A o co chodzilo z tym tede?
Zmieniony przez - testloginu w dniu 2008-05-10 14:43:57
Zmieniony przez - testloginu w dniu 2008-05-10 14:43:57
Ilość wyświetleń tematu: 44757
soory mamet tak wczoraj cały czas mówiłem na niego :D skąd moge ściągnąć muzyke z tej onfrotnacji co leciałą w przerwach np albo co fighterzy przy niej wychodzili do walki ??
-=SFD FIGHT CLUB=-
-=BJJ PSYCHO=-
POZDRAWIAM
NAJCZYSTSZĄ FORMĄ ROZWIĄZYWANIA KONFLIKTÓW, JEST WALKA!

Usunięta przez micen za naruszenie Pkt3 regulaminu forum.
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły