Młociarz Paweł Fajdek z minimum na MŚJ
Podczas niedzielnego I Młodzieżowego Otwartego Mityngu Lubelskiego OZLA rozegranego w Zamościu Paweł Fajdek (Agros) wygrał konkurs rzutu młotem (o wadze 6.00 kg) uzyskując wynik 71.78, kwalifikujący go na MŚ Juniorów w Bydgoszczy (minimum 69.00).
W tej samej konkurencji wśród pań 25-letnia Małgorzata Zadura (AZS-AWF Warszawa) poprawiła rekord życiowy rezultatem 67.65 (5. wynik all-time), pokonując Katarzynę Kitę (Agros Zamość) 64.68.
W dysku zwyciężył Kamil Bełz (AZS-AWF Biała Podlaska) – 54.83.
W skoku wzwyż 14-letnia Aneta Rydz pokonała wysokość
170 cm.
wyniki mityngu:
100 m K (serie) SGB -
Seria I (wiatr + 2.3) I wiatr -0,03
1 Całuch Anna 92 Agros Zamość 13.36
2 Mróz Natalia 92 Agros Zamość 13.76
3 Kamasa Anna 92 UKS Międzyrzecka Trójka 14.59
Seria II (wiatr + 0.4) II wiatr + 0,0
1 Nieśpiał Karina 92 Agros Zamość 13.43
2 Kasianiuk Paulina 92 UKS Międzyrzecka Trójka 14.36
3 Załoga Ewelina 94 Agros Zamość 14.61
4 Świszcz Iwona 93 MKS Świdnik 14.97
Seria III (wiatr +1,9) III wiatr + 0,0
1 Teterycz Aneta 90 Unia Hrubieszów 13.19
2 Kotwicka Ewa 93 MKS Świdnik 14.24
3 Matejek Monika 92 UKS Międzyrzecka Trójka 14.85
4 Głębocka Natalia 93 UKS Międzyrzecka Trójka 15.02
5 Chalimoniuk Karolina 92 UKS Międzyrzecka Trójka 15.14
6 Kargol Patrycja 92 UKS Międzyrzecka Trójka 15.16
Finał 100m K wiatr - 2,1
1 Całuch Agnieszka 92 Agros Zamość 13.34
2 Nieśpiał Karina 92 Agros Zamość 13.70
3 Kotwicka Ewa 93 MKS Świdnik 14.50
4 Kasianiuk Paulina 92 UKS Międzyrzecka Trójka 14.53
5 Załoga Ewelina 94 Agros Zamość 14.57
Kamasa Anna 92 UKS Międzyrzecka Trójka DNS
Teterytcz Aneta 90 Unia Hrubieszów DNS
Mróz Natalia 92 Agros Zamość DNS
100 m M (serie) SGB -
Seria I (wiatr +0.3) I wiatr - 2,30
1 Cieplak Radosław 87 Agros Zamość 11.60
2 Sikora Jakub 91 Agros Zamość 12.04
3 Nicpon Karol 91 MKS Mechanik Włodawa 12.30
4 Janicki Bartłomiej 93 Unia Hrubieszów 13.51
Seria II (wiatr + 0.2) II Wiatr - 0,20
1 Kozioł Radosław 91 MKS Mechanik Włodawa 12.05
2 Tarański Mateusz 90 Agros Zamość 12.28
3 Rzewuski Michał 89 MKS Mechanik Włodawa 12.31
Seria III (wiatr + 0.9) III wiatr - 2,40
1 Milaniuk Damian 92 Start Lublin 11.79
2 Fugiel Szymon 92 Agros Zamość 12.20
3 Wołoszyn Przemysław 91 Nefryt Lubartów 12.72
4 Pastor Bartłomiej 92 Start Lublin 13.07
Finał 100m M wiatr - 1,6
1 Sikora Jakub 91 Agros Zamość 12.03
2 Kozioł Radosław 91 MKS Mechanik Włodawa 12.07
3 Fugiel Szymon 92 Agros Zamość 12.17
4 Żewuski Michał 89 MKS Mechanik Włodawa 12.21
5 Nicpoń Karol 91 MKS Mechanik Włodawa 12.51
6 Tarański Mateusz 90 Agros Zamość 12.53
Cieplak Radosław 87 Agros Zamość DNS
Milaniuk Damian 92 Start Lublin DNS
300 K SGB -
Seria I
1 Zwolak Anna 81 Agros Zamość 40.28
2 Pyś Karolina 93 Agros Zamość 41.85
3 Teterycz Aneta 90 Unia Hrubieszów 42.25
4 Mróz Natalia 92 Agros Zamość 45.24
5 Rak Magdalena 91 Agros Zamość 46.42
Seria II
1 Głuszek Paulina 93 Technik Orion Radzyń Podlaski 46.27
2 Złomańczuk Iza 94 Agros Zamość 49.73
3 Stefaniuk Marta 92 UKS Miedzyrzecka Trójka 51.18
Seria III
1 Doroszczuk Magdalena 93 Unia Hrubieszów 44.75
2 Hojda Maja 93 Unia Hrubieszów 46.51
3 Kotwicka Ewa 93 MKS Świdnik 47.51
4 Pawlos Wiktoria 94 Unia Hrubieszów 48.99
5 Dejneka Ewa 92 Żak Biała Podlaska 49.66
6 Borek Anna 93 Unia Hrubieszów 49.90
300 M SGB -
Seria I
1 Sikora Jakub 91 Agros Zamość 37.18
2 Krakowiak Łukasz 89 Unia Hrubieszów 37.38
3 Nicpoń Karol 91 MKS Mechanik Włodawa 39.22
4 Wołoszyn Przemysław 91 MKL Nefryt Lubartów 39.26
5 Sedura Damian 90 MKS Mechanik Włodawa 40.29
Seria II
1 Tarański Mateusz 90 Agros Zamość 38.40
2 Zając Bartłomiej 93 MKS Olimp Parczew 41.50
3 Mosek Paweł 93 Unia Hrubieszów 42.55
Wzwyż K SGS Wiśniewski Edward
1 Rydz Aneta 94 ZTE Radom 1.70
Wzwyż M SGS -
1 Kozieł Paweł 91 Wisła Puławy 174
2 Maciąg Maciek 92 Agros Zamość 172
3 Fugiel Tomasz 94 Agros Zamość 160
Komendecki Bartosz 94 Agros Zamość 160
W dal K wiatr 0.00 SGS - Ksykiewicz Lucjan
1 Kusak Anna 93 Agros Zamość 4.80
2 Wojtyna Agata 94 Agros Zamośc 4.59
3 Matejak Monika 92 UKS Międzyrzecka Trójka 4.45
4 Głebocka Natalia 93 UKS Międzyrzecka Trójka 4.33
5 Zając Monika 94 Agros Zamość 4.22
W dal M wiatr 0.00 SGS - Ksykiewicz Lucjan
1 Tusiński Kamil 87 Agros Zamość 6.38
2 Dumicz Rafał 91 Agros Zamośc 6.09
3 Roczon Przemysław 92 MKS Mechanik 5.19
4 Małecki Jan 93 MKS Świdnik 4.88
5
1000 K SGB -
1 Jacniak Ewa 90 SKB Kraśnik 2:59.43
2 Prudaczuk Patrycja 92 Żak Biała Podlaska 2:59.62
3 Sinicka Magdalena 93 Technik Orion Radzyń Podlaski 3:14.07
4 Maśloch Patrycja 92 SKB Kraśnik 3:26.54
1000 M SGB -
1 Szustowicz Krystian 89 MKS Mechanik Włodawa 2:32.33
2 Kosowski Konrad 90 Nefryt Lubartów 2:34.29
3 Buczak Tomasz 89 Agros Zamość 2:35.33
4 Rogala Michał 89 Agros Zamość 2:37.65
5 Czerebak Grzegorz 91 SKB Kraśnik 2:39.57
6 Małyszek Sebastian 91 Agros Zamość 2:40.83
7 Tłuścik Mateusz 91 SKB Kraśnik 2:42.93
8 Osiak Mateusz 91 Technik Orion Radzyń Podlaski 2:43.52
9 Buczak Rafał 92 Agros Zamość 2:43.71
10 Wybranowski Paweł 90 Agros Zamość 2:45.35
11 Matczuk Kamil 92 Żak Biała Podlaska 2:46.72
12 Chomiczewski Mateusz 90 MKS Mechanik Włodawa 2:49.66
13 Mielniczuk Adrian 90 Unia Hrubieszów 2:51.95
14 Małyszek Norbert 93 Agros Zamość 2:55.76
15 Wojdaszka Łukasz 92 Agros Zamość 2:56.80
16 Załuski Albert 92 Unia Hrubieszów 2:58.56
17 Chotyniec Adrian 94 Żak Biała Podlaska 3:03.37
Marciniewicz Bartosz 94 Agros Zamość DNS
Trela Bartłomiej 93 Agros Zamość DNS
Kloc Paweł 93 AZS UMCS Lublin DNS
600 K SGB Sławomi m****
1 Wójcik Marta 91 ZTE Radom 1:44.97
2 Paluch Magdalena 93 Agros Zamość 1:45.50
3 Dziura Agata 93 SKB Kraśnik 1:47.26
4 Kosowska Emilia 93 Nefryt Lubartów 1:48.26
5 Brud Aleksandra 92 Agros Zamość 1:50.66
6 Chilińska Milena 92 Zagros Zamość 1:52.49
600 M SGB
1 Kawalec Mateusz 87 MKS Świdnik 1:27.07
2 Kochanowski Michał 93 MKS Olimp Parczew 1:32.92
3 Miedźwiedź Patryk 92 Agros Zamość 1:33.74
4 Jędrych Artur 90 MKS Świdnik 1:34.93
5 Furman Arkadiusz 93 MKS Olimp Parczew 1:36.13
Oszczep K SGRz - Piróg Dariusz
1 Majewska Iwona 89 Start Lublin 44.35
2 Dąbrowska Angelika 92 Agros Zamośc 30.11
3 Ogórek Joanna 93 Wisła Puławy 24.27
4 Kopron Malwina 94 Wisła Puławy 21.93
5 Flak Katarzyna 92 Agros Zamość 21.38
Oszczep M 800g
1 Masiukiewicz Łukasz 89 MKS Mechanik Włodawa 51.41
2 Kalwat Przemysław 86 AZS AWF Biała Podlaska 51.38
Oszczep M 700g
1 Hamerski Piotr 92 Agros Zamość 37.22
2 Kłos Eryk 92 Wisła Puławy 34.02
Oszczep M 600g
1 Furtak Arkadiusz 93 Wisła Puławy 27.00
Kula K
1 Wełna Emilia 89 Start Lublin 11.43
2 Borowska Anna 92 Wisła Puławy 10.07
3 Kujawa Karolina 90 AZS UMCS 8.81
4 Maruszak Monika 89 Wisła Puławy 8.61
5 Żmuda Marta 92 Agros Zamość 7.95
6 Machowska Pa 91 MKS Świdnik 6.65
Kula M 7,26 kg
1 Mikos Mateusz 87 AZS AWF Biała Podlaska 16.88
2 Bełz Kamil 86 AZS AWF BIała Podlaska 16.71
3 Kusiak Damian 88 AZS AWF Biała Podlaska 16.38
4 Kępka Adrian 88 AZS UMCS Lublin 12.44
5 Grzywnowicz Mateusz 86 Start Lublin 11.33
Kula M 6 kg
1 Wróblewki Dawid 89 Start Lublin 14.41
Kula M 5 kg
1 Bedenak Emil 81 MKS Mechanik Włodawa 14.95
2 Mazur Marcin 92 Agros Zamość 11.27
3 Olejnik Tomasz 91 Agros Zamość 10.39
4 Borowiec Dominika 92 Start Lublin 10.12
5 Sieczka Mateusz 91 MKS Mechanik Włodawa DNS
6 Ciborowski Karol 92 Start Lublin DNS
7 Kliszczyński Szymon 92 Start Lublin DNS
Kula M 4 kg
1 Furtak Arkadiusz 93 Wisła Puławy 10.09
Wisniecki Adrian 93 MKS Świdnik DNS
Wołos Paweł 93 MKS Olimp Parczew DNS
Dysk K SGRZ - Król Ludwik
1 Borowska Anna 92 Wisła Puławy 35.64
2 Wełna Emilia 89 Start Lublin 34.55
3 Stępień Klaudia 90 ZTE Radom 33.30
4 Gospodarek Anna 88 AZS UMCS 33.15
5 Kujawa Karolina 90 AZS UMCS 31.76
6 Lipińska Alicja 87 AZS UMCS 30.19
7 Pawlak Katarzyna 88 Wisła Puławy 28.33
8 Maruszak Monika 89 Wisła Puławy 26.31
9 Machowska Paulina 91 MKS Świdnik 26.17
10 Ogórek Joanna 93 Wisła Puławy 23.07
Dysk M 2 kg SGRZ - Król Ludwik
1 Bełz Kamil 86 AZS AWF Biała Podlaska 54.83
2 Mikos Mateusz 87 AZS AWF Biała Podlaska 49.34
3 Kępka Adrian 88 AZS Lublin 31.82
Dysk M 1,75 kg
1 Wróblewski Dawid 89 Start Lublin 47.69
Dysk M 1,5 kg
1 Ciborowski Karol 92 Start Lublin 25.81
2 Firlej Daniel 93 Start Lublin 23.11
3 Polak Łukasz 92 Wisła Puławy 22.46
Borowiec Dominik 92 Start Lublin b.w.
Dysk M 1 kg
1 Wiśniecki Adrian 93 MKS Świdnik 34.66
2 Hałas Paweł 93 MKS Olimp Parczew 26.85
3 Furtak Rafał 95 Wisła Puławy 25.66
4 Kilszczyński Szymon 92 Start Lublin 17.05
2000 M
1 Serej Łukasz 86 AZS UMCS Lublin 5:36.30
2 Lipski Łukasz 86 Unia Hrubieszów 6:09.32
3 Pawłowski Tomasz 90 MKS Mechanik Włodawa 6:12.53
4 Szczerbicki Kamil 92 Unia Hrubieszów 6:22.18
Kwiatkowski Dawid 93 AZS UMCS Lublin DNS
Młot K 4 kg
1 Zadura Małogorzata 82 AZS AWF Warszawa 67.65
2 Kita Katarzyna 84 Agros Zamość 64.68
3 Gęśla Agata 84 AZS AWF Biała Podlaska 55.65
4 Borowska Anna 92 Wisła Puławy 45.93
5 Maciejczyk Aleksandra 91 Wisła Puławy 40.26
6 Pudło Anna 90 Start Lublin 33.71
7 Pawlak Katarzyna 88 Wisła Puławy 33.48
Pietrzak Zofia 89 AZS UMCS Lublin b.w.
Młot K 3 kg
1 Ogórek Joanna 93 Wisła Puławy 41.64
2 Kapron Malwina 94 Wisła Puławy 41.46
Młot M 7,26 kg
1 Ogonowski Radosław 87 Wisła Puławy 57.67
2 Grzywnowicz Mateusz 86 Start Lublin 53.16
Młot M 6 kg
1 Fajdek Paweł 89 Agros Zamość 71.78
2 Błachowski Bartłomiej 89 Agros Zamość 62.95
Młot M 5 kg
1 Borowiec Dominik 92 Start Lublin 51.10
2 Kłos Eryk 92 Wisła Puławy 38.61
3 Polak Łukasz 92 Wisła Puławy 32.49
Młot M 4 kg
1 Furtak Rafał 95 Wisła Puławy 44.23