Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego
Najlepsi w piątek:
1. WojTAS7________3
2. (9 graczy)_____2
Rozstrzygnięcia:
1. Brest - Amiens 1
2. Nantes - Montpellier X
3. Eintracht - Borussia Dortmund X
4. Polonia Bytom - Ruch Chorzów X
5. Thun - St. Gallen X
Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html]
Poniedziałek 28.04.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.15)
1. Derby - Arsenal
2. Brno - Ostrava
3. Grenoble - Ajaccio
4. Freiburg - Greuther Furth
5. Setubal - Amadora
Wtorek 29.04.2008 - Czwartek 01.05.2008 (typujemy do wtorku do godz. 19.30)
1. Manchester United - Barcelona
2. Chelsea - Liverpool
3. Twente - NAC Breda
4. Heerenveen - Ajax
5. Groclin - Wisła
6. Zagłębie Lubin - Legia
7. Zenit - Bayern
8. Fiorentina - Rangers
9. San Lorenzo - River Plate
10. Nacional - Sao Paulo
Piątek 02.05.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Waregem - Genk
2. Borussia Dortmund - Nuernberg
3. Widzew - Zagłębie Sosnowiec
4. Lech - Jagiellonia
5. Basel - Zurich
pn1. Anglia - 1 liga
pn2. Czechy - 1 liga
pn3. Francja - 2 liga
pn4. Niemcy - 2 liga
pn5. Portugalia - 1 liga
wt1-2. Liga Mistrzów
wt3-4. Holandia - baraże
wt5-6. Polska - Puchar Polski
wt7-8. Puchar UEFA
wt9-10. Copa Libertadores
pt1. Belgia - 1 liga
pt2. Niemcy - 1 liga
pt3-4. Polska - 1 liga
pt5. Szwajcaria - 1 liga
Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! [http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html]
Poniedziałek 28.04.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.15)
1. Derby - Arsenal 2
2. Brno - Ostrava x
3. Grenoble - Ajaccio 1
4. Freiburg - Greuther Furth 1
5. Setubal - Amadora 1
Wtorek 29.04.2008 - Czwartek 01.05.2008 (typujemy do wtorku do godz. 19.30)
1. Manchester United - Barcelona 2
2. Chelsea - Liverpool 1
3. Twente - NAC Breda 1
4. Heerenveen - Ajax 2
5. Groclin - Wisła x
6. Zagłębie Lubin - Legia 1
7. Zenit - Bayern 1
8. Fiorentina - Rangers 1
9. San Lorenzo - River Plate 2
10. Nacional - Sao Paulo 2
Piątek 02.05.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Waregem - Genk 2
2. Borussia Dortmund - Nuernberg 1
3. Widzew - Zagłębie Sosnowiec 1
4. Lech - Jagiellonia 1
5. Basel - Zurich 1
Poniedziałek 28.04.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.15)
1. Derby - Arsenal 2
2. Brno - Ostrava x
3. Grenoble - Ajaccio 1
4. Freiburg - Greuther Furth x
5. Setubal - Amadora 1
Wtorek 29.04.2008 - Czwartek 01.05.2008 (typujemy do wtorku do godz. 19.30)
1. Manchester United - Barcelona 1
2. Chelsea - Liverpool 1
3. Twente - NAC Breda x
4. Heerenveen - Ajax x
5. Groclin - Wisła 1
6. Zagłębie Lubin - Legia 1
7. Zenit - Bayern x
8. Fiorentina - Rangers 1
9. San Lorenzo - River Plate x
10. Nacional - Sao Paulo 2
Piątek 02.05.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Waregem - Genk x
2. Borussia Dortmund - Nuernberg 1
3. Widzew - Zagłębie Sosnowiec 1
4. Lech - Jagiellonia 1
5. Basel - Zurich 1
Moderator działu Odżywianie
Poniedziałek 28.04.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.15)
1. Derby - Arsenal 2
2. Brno - Ostrava x
3. Grenoble - Ajaccio x
4. Freiburg - Greuther Furth 1
5. Setubal - Amadora 1
Wtorek 29.04.2008 - Czwartek 01.05.2008 (typujemy do wtorku do godz. 19.30)
1. Manchester United - Barcelona 1
2. Chelsea - Liverpool 1
3. Twente - NAC Breda 1
4. Heerenveen - Ajax 2
5. Groclin - Wisła 1
6. Zagłębie Lubin - Legia x
7. Zenit - Bayern x
8. Fiorentina - Rangers 1
9. San Lorenzo - River Plate 2
10. Nacional - Sao Paulo 2
Piątek 02.05.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Waregem - Genk 2
2. Borussia Dortmund - Nuernberg 1
3. Widzew - Zagłębie Sosnowiec 1
4. Lech - Jagiellonia 1
5. Basel - Zurich 1
Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html
!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!
2. Brno - Ostrava 1
3. Grenoble - Ajaccio X
4. Freiburg - Greuther Furth 1
5. Setubal - Amadora 1
Wtorek 29.04.2008 - Czwartek 01.05.2008 (typujemy do wtorku do godz. 19.30)
1. Manchester United - Barcelona X
2. Chelsea - Liverpool 1
3. Twente - NAC Breda X
4. Heerenveen - Ajax X
5. Groclin - Wisła X
6. Zagłębie Lubin - Legia 2
7. Zenit - Bayern 1
8. Fiorentina - Rangers 2
9. San Lorenzo - River Plate 2
10. Nacional - Sao Paulo X
Piątek 02.05.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Waregem - Genk X
2. Borussia Dortmund - Nuernberg X
3. Widzew - Zagłębie Sosnowiec X
4. Lech - Jagiellonia 1
5. Basel - Zurich X
PS. Sorka nie wiedziałem o tym temacie..
Zmieniony przez - diakonos_0 w dniu 2008-04-26 18:08:22
Nie było zamiarem autora zawarcie w w/w wyrażeniach związku z celebrowaniem rytuału prokreacyjnego
Poniedziałek 28.04.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.15)
1. Derby - Arsenal 2
2. Brno - Ostrava 1
3. Grenoble - Ajaccio x
4. Freiburg - Greuther Furth 1
5. Setubal - Amadora 2
Wtorek 29.04.2008 - Czwartek 01.05.2008 (typujemy do wtorku do godz. 19.30)
1. Manchester United - Barcelona 1
2. Chelsea - Liverpool 1
3. Twente - NAC Breda 1
4. Heerenveen - Ajax 1
5. Groclin - Wisła 2
6. Zagłębie Lubin - Legia 2
7. Zenit - Bayern 1
8. Fiorentina - Rangers 1
9. San Lorenzo - River Plate 2
10. Nacional - Sao Paulo 2
Piątek 02.05.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Waregem - Genk 2
2. Borussia Dortmund - Nuernberg 1
3. Widzew - Zagłębie Sosnowiec 1
4. Lech - Jagiellonia 1
5. Basel - Zurich 1
1. Portsmouth - Blackburn 1
2. Everton - Aston Villa 1
3. Valenciennes - Nancy 2
4. Monaco - Marseille 1
5. Espanyol - Saragossa 1
6. Getafe - Atletico X
7. Valencia - Osasuna X
8. Betis - Villareal 2
9. Bayern - VfB Stuttgart 1
10. Leverkusen - Wolfsburg 1
11. Legia - Wisła X
12. Celtic - Rangers 1
13. Fiorentina - Sampdoria 1
14. Juventus - Lazio 1
15. Palermo - Atalanta 1
"Everyone has a plan until they get punched in the face."
Poniedziałek 28.04.2008 (typujemy do poniedziałku do godz. 17.15)
1. Derby - Arsenal 2
2. Brno - Ostrava x
3. Grenoble - Ajaccio 2
4. Freiburg - Greuther Furth 1
5. Setubal - Amadora 1
Wtorek 29.04.2008 - Czwartek 01.05.2008 (typujemy do wtorku do godz. 19.30)
1. Manchester United - Barcelona 1
2. Chelsea - Liverpool 1
3. Twente - NAC Breda 1
4. Heerenveen - Ajax 2
5. Groclin - Wisła 2
6. Zagłębie Lubin - Legia 2
7. Zenit - Bayern 2
8. Fiorentina - Rangers 1
9. San Lorenzo - River Plate 2
10. Nacional - Sao Paulo 2
Piątek 02.05.2008 (typujemy do piątku do godz. 19.00)
1. Waregem - Genk 2
2. Borussia Dortmund - Nuernberg 1
3. Widzew - Zagłębie Sosnowiec 1
4. Lech - Jagiellonia 1
5. Basel - Zurich 1
"GdybymPrzechodziłPrzezCiemnąDolinęZłaSięNieUlękne,BoTyJestesZeMną"
Boenisch w rep. Polski
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- 65
- 66
- 67
- 68
- 69
- 70
- 71
- 72
- 73
- 74
- 75
- 76
- 77
- 78
- 79
- 80
- 81
- 82
- 83
- 84
- 85
- 86
- 87
- 88
- 89
- 90
- 91
- 92
- 93
- 94
- 95
- 96
- 97
- 98
- 99
- 100
- 101
- 102
- 103
- 104
- 105
- 106
- 107
- 108
- 109
- 110
- 111
- 112
- 113
- 114
- 115
- 116
- 117
- 118
- 119
- 120
- 121
- 122
- 123
- 124
- 125
- 126
- ...
- 127