WItam.MAm pytanko.MOj staz to okolo 3 lata.Mialem 1,5 roczna przerwe.Od 2 miesiecy robilem mase (chcialem wrocic do wczesniejszysz obwodow i sily)Niby wymiary takie same ..ale sporo sie nawodnilem i zatluscilem.Chcialbym sie zredukowac.Moje pytanko brzmi .. Robic redukcje czy poczekac jescze chwile zeby cala zdobyta masa do tej pory przy redukcji nie spadla ?
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 22
Waga: 85
Wzrost: 176
Obwód klatki: -
Obwód ramienia: 42
Obwód talii: 90
Obwód uda: -
Obwód łydki: -
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 20%
Aktywność w ciągu dnia: 4x trening silowy+ 4 X aero
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: -
Odżywianie: -
Cel: szybka redukcja
Ograniczenia żywieniowe: -
Stan zdrowia: Ok
Preferowane formy aktywności fizycznej: -
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: -
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Spalacze+ stacki kreatynowe
Stosowane wcześniej diety: -
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 22
Waga: 85
Wzrost: 176
Obwód klatki: -
Obwód ramienia: 42
Obwód talii: 90
Obwód uda: -
Obwód łydki: -
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 20%
Aktywność w ciągu dnia: 4x trening silowy+ 4 X aero
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: -
Odżywianie: -
Cel: szybka redukcja
Ograniczenia żywieniowe: -
Stan zdrowia: Ok
Preferowane formy aktywności fizycznej: -
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: -
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Spalacze+ stacki kreatynowe
Stosowane wcześniej diety: -
Szanuj ojca swego i metke swoja! :>
Krzysztof Piekarz