SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

POwrot Do forrmyyyy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 252 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 26796
WItam.MAm pytanko.MOj staz to okolo 3 lata.Mialem 1,5 roczna przerwe.Od 2 miesiecy robilem mase (chcialem wrocic do wczesniejszysz obwodow i sily)Niby wymiary takie same ..ale sporo sie nawodnilem i zatluscilem.Chcialbym sie zredukowac.Moje pytanko brzmi .. Robic redukcje czy poczekac jescze chwile zeby cala zdobyta masa do tej pory przy redukcji nie spadla ?

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 22

Waga: 85

Wzrost: 176

Obwód klatki: -

Obwód ramienia: 42

Obwód talii: 90

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 20%

Aktywność w ciągu dnia: 4x trening silowy+ 4 X aero

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: -

Odżywianie: -

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: -

Stan zdrowia: Ok

Preferowane formy aktywności fizycznej: -

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: -

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Spalacze+ stacki kreatynowe

Stosowane wcześniej diety: -

Szanuj ojca swego i metke swoja! :>

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6109
Skoro wczesniej cwiczyles to miesnie maja pamiec, mozesz sprobowac polaczyc redukcje z robieniem masy w tym przypadku. Kalorie ustaw na 0 lub na lekki plus. Tak jak piszesz spalacz + stack to dobre rozwiazanie. 4x aero to w tym przypadku troche duzo mysle ze wystarczy 2x(lepszy pewnie bedzie hiit), zreszta musisz na biezaca kontrolowac jesli bf nie bedzie spadal to dorzuc jedna sesje ? ja bym tak wlasnie zrobil. pozdrawiam

Zmieniony przez - mac_abre w dniu 2008-04-19 23:16:35
...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351395
masz w pasie pasie prawie tyle samo co wzrostu, redukuj.
na dobrej redukcji straty mięśnia są minimalne.

pzdr/

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6109
Koniu wlasnie dlatego ze ma tyle w pasie to latwiej powinien ten tluszcz schodzic, sama zmiana odzywiania przynioslaby efekty, do tego troche aerobow/hiitu i pas bedzie lecial, miesnie maja pamiec to jeszcze troche inne obwody na plus pojda.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 252 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 26796
Dzieki panowie.. polece systemem B-3 W-3 T -1.Suple Xpand,Massacra olimpu,AMP Ergolean,Bcaa HMb TRibul,Bialeczko.

Szanuj ojca swego i metke swoja! :>

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351395
weź b12 na apetyt, bo amp strasznie go blokuje.

pzdr/

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 252 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 26796
Zauwazylem,dlatego wiekszosc wegli pochlaniam z platkow owsianych na wodzie ( najlepiej mi wchodza).Dzieki za rade b12 przyjela sie ze smakiem.

Szanuj ojca swego i metke swoja! :>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 252 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 26796
MAm jeszcze pytanko.. Stostowal ktos z was AMP ? Jezeli tak to do ilu tabsow dziennie max zazywaliscie ?

Szanuj ojca swego i metke swoja! :>

...
Napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3057 Napisanych postów 51893 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 351395
2 x 2 lub 2 x3,
po 3 jest konkretny sajgon

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2008-04-21 10:29:27

DIETETYK i TRENER ONLINE.Indywidualne konsultacje.
KONTAKT:https://healthandfitness.pl/

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta

Następny temat

Czy oby czegoś nierobię źle? Redukcja tkanki + lepsze samopoczucie

electro
Polecane artykuły