Witam mam pytanie odnosnie jedzenia
wreszcie chcialem sie pozadnie przylozyc do diety, ale tak.. pracuje, ucze sie i caly dzien jestem praktycznie poza domem wstaje rano kolo 5.30 i jem posilek zazwyczaj makaron z serem i jogurtem albo torebke ryzu z sosem, do pracy gotuje dwie torebki ryzy, przerwe mam o 12 i moge wtedy zjesc i moje pytanie jest takie miedzy sniadaniem a posilkiem w pracy jest az 6 godzin przerwy, nie zabardzo moge zrobic sobie przerwe w pracy na 2 posilek ale moge wyjsc na paierosa chociaz nie pale
a wiec chcialem dozucic jakiegos gainerka miedzy tymi posilkami tylko czy bedzie to mialo sens?
wreszcie chcialem sie pozadnie przylozyc do diety, ale tak.. pracuje, ucze sie i caly dzien jestem praktycznie poza domem wstaje rano kolo 5.30 i jem posilek zazwyczaj makaron z serem i jogurtem albo torebke ryzu z sosem, do pracy gotuje dwie torebki ryzy, przerwe mam o 12 i moge wtedy zjesc i moje pytanie jest takie miedzy sniadaniem a posilkiem w pracy jest az 6 godzin przerwy, nie zabardzo moge zrobic sobie przerwe w pracy na 2 posilek ale moge wyjsc na paierosa chociaz nie pale
a wiec chcialem dozucic jakiegos gainerka miedzy tymi posilkami tylko czy bedzie to mialo sens?
Krzysztof Piekarz
