SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Odżywki a zdrowie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46227
Dużo osób ma ten sam problem. hehe. ja mam tyle dobzre że mam siostrę co ma 2.5 roku. Ma ona z tym wszystki mzwiązek bo dalej wcina te kaszki dla dzieci "Bobo-vita" a te kaszki to jakby niepatrzył są odzywkami tylko, że dla dzieci. Bo co one maja robic? "odzywiac organizmy maluchów". Więc jak mi matka mowi po co znowu kupilem kolejne wiadro tego syfu. T oja sie jej pytam po co ona znowu mojej siostrze kupiła kolejną paczkę tego syfu... i od nowa zaczynam jej tłumaczyc że to jets to samo tylko, tyle ze ja wiecej tego wcinam. =] no i po chwili juz jest brak prblemu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17
GnGsTr---> A byles u jakiegos lekarza specjalisty w tej dziedzinie czy zwyklego lekarza rodzinnego ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12
Ja kiedys gadalem z pielegniarka i pow ze odzywki bialkowe maja wplyw nawet na odpornosc i walke organizmu z chorobami. Ale itak popieram zdanie WILLHELMa ze odzywki powinny stosowac osoby ktore sie na tym dobrze znaja. Ja osobiscie mam ustawiona diete a wspomagam sie tylko witaminami. Efekty sa niezle a na zdrowie wogole nie narzekam i samopoczucie dobre... Radzilbym ci poki co to samo robic. Ale oczywiscie to tylko moje zdanie...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46227
No a ja stosuję suple i odzywki do tego dieta i tez się dobzre czuję i w ogole nienarzekam. Nawet powiem więcej jak kiedyś ćwiczylem przez prawie rok to sie czułem GIT! za to p[otem musialem miec przerwe ok 2 miesięcy i wtedy zaczalem sie zle czuc. Brakowalo mi tego ruchu, wydolnosc mi sie calkiem zj***la, wytrzymalosc spadla i ogolnie się źle zulem taki przymulony. I jak zaczalem znowu cwiczyc to to wrocilo. Potem bylo Git.
Pzdr.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ogry Ogrzyce i Ogratka a jak! %-) - vol. 8

Następny temat

NOWY KONKURS! MARZEC. WYNIKI STR. 5!!!!!!!!!!!!!!!!

electro
Polecane artykuły