SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

HMB, czy może lepiej coś innego??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1200

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 69593
Siema wszystkim
Zastanawiam się nad kupnem HMB, które polecicie??A może jest jakaś alternatywa dla tego suplementu, może dająca bardziej zadowalające efekty??

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 305 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5110
Lepiej coś innego ja też się kiedyś o to pytałem narpierw poczytaj później napisz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 69593
Właśnie już trochę siedzę i szukałem trochę na ten temat, ale nie znalazłem żadnych konkretów, więc pytam
Zastanawiam się nad kupnem HMB formula caps z treca, HMB mega caps 1000 z olimpu i HMB 1000 monster caps z biogenixa.
Jeśli powinienem wybrać coś innego, to co??

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 259 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12537
a czego oczekujesz po skonczeniu cyklu na HMB ??

"Bez masy nie ma siły"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 16310 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 69593
W sumie nie zawiele, utrzymania efektów po cyklu który powoli kończe. Co by było najlepsze w tym celu??

"Mam dwie głowy, co prawda obie są głupie, ale jedna bardziej lubi jak się na niej siada."
Per Aspera ad Astra

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepsze bedzie DIETA , TRENING, Regeneracja, witaminki, omega3 i zma:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 327
HMB nie jest takie rewelacyjne .... efekty widocznie po 2,3 miesiacach i to tez nie za wielkie juz lepiej na kreatynie polecieć ale ja kiedys z kreatyna bralem HMB olympu caps bodajze 1250 mg ;] i całkiem miło wspominam ten cykl tak wiec ; )

ja stawiam na olympu hmb
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl ! A jaki jest twoj pomysl?

Następny temat

pomocy !!!!!!

electro
Polecane artykuły