Szacuny
0
Napisanych postów
43
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
2448
Jak w temacie. Wybieram sie na wakacje do Stanow i juz teraz planuje zakupy. Czy ktos ma jakies doswiadczenie jezeli chodzi o ograniczenia w wywozie supli i odzywek ( ph odpadaja). Myslalem nawet o tym, zeby wziac sobie druga torbe, ktora w calosci wypelnie odzywkami/suplementami. Nie tylko dla siebie, ale i dla kumpli,jak myslicie czy warto pojsc na calosc. Sam mialbym do wydania cos ok. 1000 $, pare cykli na caly rok. Jak radzicie skupic sie na kupowaniu samych stakow, nitro, kreatyn etc. znanych nam powszechnie firm, vide ultimate, universal czy moze warto eksperymentowac ? A moze za oceanem sa rownie dobre firmy, ktorych produkty sa w Europie niedostepne.
P.S. a moze na czyms mozna niezle zarobic ? ;)
Szacuny
3
Napisanych postów
1515
Wiek
35 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
58084
albo mozesz jak bedziesz tam w amercyce wyslac sobie poprostu suple do domu w pl albo do kumpli w pl i nie bedziesz mial obaw ze cos ci zrobia. ale wtedy paczki tez nie moga byc za duze bo moga ci clo wlepic, wiec paczek musialo by byc kilka a to znow rosna koszta przesylki.
Szacuny
13
Napisanych postów
11105
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
46227
Trudno pwiedzieć, myslę że truydno doradzić bo zalezy co kto by wolał. Jeden by wolał gaonera to ci doradzi żebyś kupił GF bo jest tam tani z tego co widzialem. inny bedzie chcial jakiegos Animal to ci doradzi animala. Inny zaś staki To ci doradzi staki. Określ moze na czym Ci zalezy po co jedziesz(w sensie co masz zamiar kupic:jedzienie w proszku,kreatyny,staki,spalacze,nitro) i moze w tedy będzie troszke łatwiej. Bo z wymienionych firm wszytskie według mnie sa bardzo dobre.
a co do zarobienia... to mozan zarobić na tym i to czasem niemalo. Tylko musisz sobie porownac mniej wiecej ceny produktow tutaj i tam. Jak kiedys patrzylem To GF był duuuuuzo tańszy niż tutaj.
Zmieniony przez - Rude Boy92 w dniu 2008-03-19 14:05:15
Szacuny
0
Napisanych postów
43
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
2448
dzieki za informacje - na lotnisku spytam sie o szczegoly, jakie ilosci moge zabrac itd. gdyby to bylo mozliwe to kupilbym sobie wszystko na caly rok, poza bialkiem, gainerami z uwagi na ich wage. Na pewno ze dwa, trzy cykle kreatynowo-stakowe ale rowniez jakies spalacze na potem, aminki no raczej wszystko co w kapsulkach i do jakichs 2 lbs poza kretka. Jednak to co mat napisal komplikuje mi sprawe, ogladam ceny w amerykanskich sklepach i jest ok. 50 % roznicy w stosunku do sklepu sfd. Matty moglbys napisac cos konkretniej o tych dopuszczalnych ilosciach, byles ?
Szacuny
2
Napisanych postów
335
Wiek
41 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
4589
pakuj 2 torby supli, ciuchy sobie poczta wyslij :)
w usa maja w dupie co wywozisz, byle bomby ani nozy (mi zabrali) na poklad nie zabierasz , a na lotnisku w polsce raczej Cie nie beda trzepali
pzdr
Szacuny
5
Napisanych postów
783
Wiek
34 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
12120
Z USA przywiez sobie stacki. Roznica w cenie jest znaczaca a nawet bardzo. Animal Paki mozesz sobie wziac 16 $ jeden. Wedlug mnie nie ma sensu brac gainerow, ze wzgledu na to, ze sa ciezkie, a roznica w cenie nie jest znaczaca z ta w Polsce.